Świetna oferta w Lidlu! Mężczyźni będą szczególnie zadowoleni

Świetna oferta w Lidlu! Mężczyźni będą szczególnie zadowoleni

W Lidlu pojawiła się nowa oferta, która szczególnie zaskoczyła męską część zainteresowanych nowym sprzętem. Podobny przedmiot również skierowany jest dla pań, ale bez charakterystycznej funkcji. Co takiego Lidl będzie miał w swojej ofercie?

W przeglądzie nowych promocji popularnych dyskontów szczególnie zainteresowała klientów oferta, która pojawiła się w najnowszej gazetce niemieckiego dyskontu. Lidl zaskoczył wszystkich. W sklepie tym będziemy mogli od teraz kupić sprzęt elektroniczny, który pomoże mężczyznom spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Pas do stymulacji mięśni brzucha, który w cenie 99 zł ma być hitem sprzedażowym (a na pewno hitem cenowym), spotkał się ze szczerym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Początek roku sprzyja myśli o redukcji masy ciała!

To pomoże panom zadbać o ich wagę! Lidl przygotował świetną ofertę

Według opisu pas ma mieć sześć programów. Pozwoli to dostosować do naszego planu treningowego sposób działania urządzenia. Oprócz tego każdy program ma mieć kilka poziomów intensywności. Łącznie stopni będzie aż pięćdziesiąt. - To pozwoli zaplanować trening na prawie cały rok! - komentuje podekscytowany Jan Bolanowski z Fakt24.pl. Urządzenie ma działać prawdopodobnie w następujący sposób: maszyna, poprzez elektrody, będzie wysyłać do naszych mięśni impulsy. Te zaś mają wpływać na samoistną pracę brzucha. W efekcie tkanka tłuszczowa wokół stymulowanego miejsca powinna zostać spalona, a my, według firmy "Medisana", będziemy cieszyć się umięśnionym i płaskim brzuchem.

Sytuacja wyraźnie rozbawiła studio. Kiedy produkt będzie dostępny w sklepie Lidl?

Panowie, komentujący nowe promocje w studiu Fakt24.pl, ewidentnie rozbawieni zostali całą sytuacją. - Tutaj jest pokazane na panu jak to wygląda. Jest wyraźnie szczęśliwy - stwierdza z uśmiechem komentujący. - Brzuch widać ma taki wystymulowany - dodaje Robert Szulc. - Tak, przynajmniej górę brzucha widzimy, ale pewnie tam na dole stymulacja zachodzi - dodaje Bolanowski. - Do wyboru 6 programów po 30 min. i 50 poziomów intensywności - opisuje. - 50 poziomów! Jak z 1001 nocy baśni! - podekscytowany żartuje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jeden program na tydzień to prawie rok pracy - zauważa. - W zestawie pas przedłużający... - dodaje. - ... no jak ktoś będzie wystymulowany to pas przedłużający będzie potrzebny przecież... - nie wytrzymuje i przerywa mu następnie Szulc. - Dla pań również jest pas, ale bez stymulacji... - zasmucony kończy Bolanowski.

Lidl konkuruje z Biedronką!

W najnowszej ofercie Biedronki pojawiły się konkurencyjne oferty, które mogą przekonać mężczyzn, aby zamiast pasa w Lidlu swoje pieniądze przeznaczyli na inne, również interesujące propozycje. - Nie trzeba kupować ciężkiego stołu, który zajmie cały salon. Wystarczy kupić przenośne, małe wręcz 'pudełko', które zapewni nam dobrą zabawę - komentuje Szulc. Do wyboru za 29,99 zł można zakupić bilard, piłkarzyki i ping-pong. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Lubisz te popularne produkty z Biedronki i Lidla? Możesz mieć przez nie poważne problemy ze zdrowiem
  2. Biedronka szaleje! Miażdżące promocje na popularne produkty
  3. Klienci oszaleją! Lidl przygotował dla nich coś wyjątkowego
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News