Nowa moda miażdży! Nadchodzi demiseksualizm

Nowa moda miażdży! Nadchodzi demiseksualizm

Powstało nowe słowo na określenie ludzkiej seksualności. Tylko tak naprawdę nie wiadomo, czy ten fenomen to wynik badań zachowań poszczególnych jednostek, czy może najnowszy trend w świecie seksu.

Nowe słowo, demiseksualizm, ma oznaczać osoby jeszcze nie gotowe emocjonalnie na seks. Słowo w ostatnim czasie robi sporą karierę medialną. W USA o zjawisku demiseksualizmu możemy słyszeć już od dekady. W naszym kraju pojawiło się tak naprawdę dopiero tej jesieni na łamach kilku portali i radia ChiliZet. ZOBACZ TAKŻE: Uczeń pochwalił się na Snapie seksem z nauczycielką. "Wchodziłem w nią głęboko"

Cechy demiseksualizmu bliskie wielu ludziom na świecie

Można sądzić, że duża liczba ludzi należy do "stworzonej" grupy. Niezwykle popularny amerykański portal Bustle.com podał nawet cechy na rozpoznanie wśród nas demiseksualisty. Wśród nich są: wchodzenie w romantyczne związki z przyjaciółmi, dezorientacja w relacjach z przyjacielem, gdy nie wiemy sami, co o nim sądzić. Do tego dochodzi opinia o kimś jako o osobie pruderyjnej czy kwestia częstego zakochiwania się w nowo poznanych osobach. Cała tak zwana inność demiseksualistów polega nie na odkładaniu seksu na później, ale braku kwestii seksualnego pożądania podczas początków nowej znajomości. Wchodząc w relację, demiseksualiści nie umieją ocenić czy i kiedy nowo poznane osoby im się spodobają. Tylko że to może być tak duża grupa ludzi, że tworzenie nowego słowa wcale nie jest do niczego potrzebne. ZOBACZ TAKŻE: Skandal w polskich szkołach! Oto czego uczą dzieci o homoseksualizmie Normalność bowiem ma dużo odcieni i znaczeń. Wielu z nas przeżywa problemy, jakie niesie ze sobą demiseksualizm. Tylko chyba nie każdy oczekuje do tego nowego słowa w słowniku. Źródło: gazeta.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News