Nowa gwiazda Kurskiego. Najpiękniejsza prowadząca program podbija sieć (ZDJĘCIA)

Nowa gwiazda Kurskiego. Najpiękniejsza prowadząca program podbija sieć (ZDJĘCIA)

Anna Lucińska to aktorka i celebrytka, która do tej pory nie osiągnęła spektakularnej kariery na tle artystycznym, ale trafiła na dobrą posadę w TVP, która może być dla niej początkiem sukcesów. Póki co podbija serca internautów swoją nieprzeciętną urodą. 

Póki co Lucińska występowała w takich produkcjach jak: "Na dobre i na złe" oraz "Malanowski i partnerzy". Nie odniosła później wielkich sukcesów, ponieważ aktorką z najwyższej półki raczej nie jest. Jednakże, 31-latka może nas zaskoczyć jako nowa prowadząca śniadaniowego magazynu TVP "Dzień dobry Polsko".

Oczywiście Lucińska nie będzie jedyną prowadzącą, ale jest to dla niej szansa na wybicie się, ponieważ już została zauważona przez szeroką publikę. Oczywiście pomogła nieprzeciętna uroda. Internauci określili ją jako "najpiękniejszą prowadzącą w TVP" i najwspanialszego "aniołka Kurskiego".

Program "Dzień dobry Polsko" będzie emitowany od 27 lutego w godzinach od 6:00 do 8:00. Zajmie miejsce "Kawy czy herbaty?", które produkowano w latach 1992-2013.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News