„Big Brother” był grubo ponad dekadę temu najbardziej emocjonującym show w polskiej telewizji. TVN już przygotowuje się do kolejnej edycji. Wśród potencjalnych uczestników, którzy mogą trafić do domu pod nadzorem „Wielkiego Brata”, pojawiają się znane nazwiska.

„Big Brother” i perypetie uczestników zamkniętych w dużym domu w odludnej scenerii przyciągały przez lata przed ekrany miliony widzów. Dziś wiemy niemal na pewno, że konwencja z celebryckim życiem pod okiem „Wielkiego Brata” doczeka się dalszych edycji. W przyszłym roku TVN będzie kontynuował show.

Kto weźmie udział w nowej edycji „Big Brother”? Ruszyła giełda nazwisk

Jak to zwykle bywa, o jakości produkcji świadczą jej uczestnicy. Producenci od dłuższego czasu przygotowują listę chętnych do udziału w „Big Brother”. Choć TVN jeszcze nie potwierdził doniesień o kontynuacji serii, media bulwarowe już publikują nazwiska potencjalnych uczestników show. A mają ku temu istotne podstawy!

Serwis Plotek.pl poinformował, że do udziału w „Big Brother” stacja zachęca Dorotę Goldmann, znaną głównie jako blogerka Olfaktoriapl. Kobieta potwierdziła zaproszenie na swoim profilu na Instagramie, jednak nie odniosła się do tego, czy weźmie udział w produkcji.

Na listę uczestników, jak pisze Jastrząb Post, trafiły też kontrowersyjne siostry Godlewskie oraz Marta Linkiewicz, znana społeczności jako LinkiMaster oraz koneserka alkoholu wysokiej klasy.

W kontekście „giełdy nazwisk” pada też nazwisko prowadzącej. Na bazie spekulacji tabloidowych wyłania się dziś tylko jedna osoba. To Agnieszka Woźniak-Starak, znana ostatnio z prowadzenia podróżniczego show „Ameryka Express”.

Najwięcej emocji wzbudziła jednak kandydatura Isabel Marcinkiewicz. Słynna przed laty żony premiera Kazimierza Marcinkiewicza odmówiła jednak stacji i to publicznie – swoje zdanie wyraziła w mediach społecznościowych. Jej komentarz był jednocześnie policzkiem wymierzonym w byłego męża.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, którymi kiedyś zachwycała się cała Polska. Pamiętacie je jeszcze?

– W odpowiedzi na zaproszenie pomyślałam sobie że z jednej strony byłaby to możliwości zarobku, ale kosztem czego? Po pierwsze mój stan zdrowotny jest barierą, pomimo, że zapewniono mnie o bacznie czuwającej ekipie lekarskiej na miejscu – napisała.

Zakończyła zaś wymowną dygresją w stronę swojego byłego męża.

– Ja miałam „Big Brothera” przez tyle lat, będąc w związku z byłym mężem. Chyba już wystarczy – czytamy na profilu kobiety.

Publika musi uzbroić się w cierpliwość. Nie wiemy, kiedy TVN oficjalnie zapowie show i przedstawi listę uczestników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legenda Big Brothera zdradziła kulisy najbardziej osobistego wydarzenia. Fanów zatkało
  2. Polak hitem brytyjskiego Big Brothera! Na długo pozostanie w ich pamięci
  3. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  4. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. W Big Brotherze była gwiazdą skandali. Karolina zmieniła się nie do poznania [ZDJĘCIA]

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

źródła: Plotek.pl, Jastrząbpost.com