Miriam Shaded wyrasta na pierwszą przeciwniczkę islamu w Polsce. Najpierw szefowa fundacji Estera zaproponowała delegalizację tejże religii oraz jej świętej księgi Koranu, a teraz rozpoczyna kolejną akcję. Do jej realizacji potrzebuje selfie oraz środków finansowych. 

Shaded, która w ostatnim czasie zbiera mnóstwo zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii, apeluje do kobiet, by publikowały selfie z podpisami, iż nie chcą burek oraz islamu.

Zachęcam wszystkie kobiety do publikowania swoich ulubionych selfie z podpisem „nie chcę burki i nie chcę islamu” i mężczyzn do udostępniania. To jest akcja na znak protestu przeciwko legitymizacji i propagowaniu chory ideologii, wobec których powinnyśmy być mordowane, bite, karane gwałtami za ubiór oraz swoje poglądy religijne – apeluje Shaded.

– Zachęcamy do finansowego wsparcia inicjatywy na cele związane delegalizacją ideologii islamskiej oraz Koranu, który to nawołuje do mordów, nienawiści, przemocy i legitymizuje przestępstwa – dodaje.

Do walki z islamem, Shaded zamierza użyć swojej fundacji Estera, która zajmuje się między innymi pomocą prześladowanym chrześcijanom w Syrii.

shaded miriam 2

...

Zobacz również