Pierwsze zdjęcia płonącego środka Notre Dame. Widok jest przytłaczający

Pierwsze zdjęcia płonącego środka Notre Dame. Widok jest przytłaczający Źródło: screen YouTube

Notre Dame stoi w ogniu. Cały świat nie może uwierzyć, że perła Paryża płonie, a teraz w Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia środka katedry. Widok rozrywa serca milionów ludzi na całym świecie.

Notre Dame od kilku godzin stoi w ogniu. W mediach raz po raz pojawiają się szokujące informacje dotyczące walki z płomieniami, wszyscy eksperci jednak zgodnie twierdzą, że sytuacja jest naprawdę tragiczna. Nikt nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najtragiczniejszych chwil dla Francji w ostatnich latach, ludzie na całym świecie jednak wciąż mają nadzieję, że pożar uda się opanować. 

Niestety teraz pojawiło się pierwsze zdjęcie płonącego środka Notre Dame i widok rozrywa serce. Patrząc na fotografię łza sama kręci się w oku. Niesamowity dramat, w który nie chcą uwierzyć miliony. 

Pierwsze zdjęcie płonącego Notre Dame z góry

Kilka minut po pojawieniu się informacji o wybuchu pożaru w katedrze Notre Dame, media społecznościowe zasypane zostały amatorskimi zdjęciami oraz nagraniami z tego przykrego wydarzenia. Sytuacja wydawała się tragiczna, jednak to zdjęcie rozrywa serce jak nic do tej pory. 

Jak poinformowali specjaliści, zdjęcie prawdopodobnie zrobione zostało już jakiś czas temu, bardzo możliwe, że kilkadziesiąt minut po wybuchu pożaru, który z czasem znacząco się rozprzestrzenił. Mimo to, widok wciąż jest przytłaczający i wyciska łzy z oczu, co zresztą widać w komentarzach pod postem opublikowanym przez "BNL News". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Ludzie na całym świecie nie wierzą w tę tragedię

Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy zdruzgotanych internautów, którzy nie chcą uwierzyć, że do tej strasznej tragedii naprawdę doszło. Wszyscy wciąż mają nadzieję, że kilkuset strażaków zgromadzonych na miejscu uratuje ikonę Paryża, ognia jednak wciąż nie udało się ugasić, choć został już wstępnie opanowany. Strażakom udało się już zabezpieczyć konstrukcję budynku, dzięki czemu jest niemalże pewnym, że się nie zawali.

- O Boże, koszmarna tragedia! To ikona nie tylko Francji, ale i całego, chrześcijańskiego świata. Wszyscy powinniśmy się zacząć modlić - pisze internautka. 

- Niesamowita, wielka tragedia. Niedawno jeszcze miałem szansę oglądać ją na żywo. Przerażające - dodaje kolejna osoba. 

- Wielka, potworna tragedia, w którą ciężko uwierzyć. 

Fot. Twitter/BNL News

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: BNL News

Następny artykuł