nostradamus
fot. wikimedia.org
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Straszna przepowiednia Nostradamusa. Niebawem wydarzy się coś okropnego

Nostradamus jest jednym z najbardziej uznawanych jasnowidzów w historii świata. Jego przepowiednie według wielu sprawdziły się i to nie raz. W takim razie co nas czeka w 2019 roku?

Nostradamus był francuskim astrologiem, który zasłyną dzięki swoim przepowiedniom. Co prawda nie precyzuje on w swoich tekstach, kiedy dokładnie mają się one spełnić, jednak wiele osób zajmujących się jego pracami określiło daty, w których mają stać się rzeczywistością. Nie da się ukryć, że w takim wypadku przyszły rok będzie dla nas naprawdę ciężki, a wręcz zabójczy.

Nostradamus i jego przepowiednie na 2019 rok

Niestety według jasnowidza w nadchodzącym roku nie czeka nas za bardzo nic przyjemnego. Po pierwsze katastrofy naturalne na niespotykaną dotąd skalę. Trzeba przyznać, że w ostatnich czasach naprawdę często słyszymy o kolejnych i kolejnych katastrofach naturalnych, a to sprawia, że słowa Nostradamusa brzmią tym bardziej wiarygodnie. Dość wspomnieć, że właśnie w wigilię 2018 roku ponownie uaktywnił się wulkan Etna. Na razie z jego wnętrza wydobyły się jedynie kłęby dymu, nie wiadomo jednak, co będzie w kolejnych dniach i tygodniach. Według Nostradamusa w nadchodzącym roku wystąpi gigantyczne trzęsienie ziemi, które swoje epicentrum będzie miało w zachodniej części Ameryki. Jednak jego siła będzie tak gigantyczna, że odczuwalna będzie również w innych krajach. Dodatkowo Europejczyków czekać będzie erupcja Wezuwiusza. Wulkan ten od ponad 70 lat czeka w uśpieniu, a do tej pory wybuchał co około 20 lat. W takim wypadku może nas czekać gigantyczna katastrofa. Następnie mamy III wojnę światową, która przyniesie ze sobą gigantyczną ilość ofiar. Jej początek ma nastać we Francji, potem jednak obejmie całą Europę, a na końcu świat. Potrwać ma nie mniej niż 27 lat i doprowadzi do gigantycznego kryzysu ekonomicznego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Nie da się ukryć, że ostatnio jesteśmy świadkami bardzo dużych zmian na arenie międzynarodowej. Niestety nie zawsze dobrych, przez co już teraz wiele osób obawia się, że stoimy na krawędzi kolejnego światowego konfliktu zbrojnego. Sytuacja na Bliskim Wschodzie, czy Ukrainie zdaje się tylko to potwierdzać. Oczywiście jest wiele osób, które nie wierzą w tego typu przepowiednie, ale są również osoby, które już teraz przygotowują się na to, co przyniesie przyszłość. Jedno jest pewne, jeżeli te przepowiednie się spełnią nawet w części, to czekać nas będzie bardzo ciężki rok.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest niebezpiecznie na drogach! I to nie przez pogodę
  2. Maciej Musiał nagle zapadł się pod ziemię! Aktor zmienił całe swoje życie
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Dramat gwiazdy Polsatu. Rodzinny koszmar na intensywnej terapii w święta
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News