Widzowie Jaka to melodia zmasakrowali Norbiego! Potężna burza w sieci

Widzowie Jaka to melodia zmasakrowali Norbiego! Potężna burza w sieci Źródło: vod.tvp.pl

Norbi zadebiutował ostatnio w roli nowego prowadzącego "Jaka to melodia?", otwierając tym samym nowy rozdział w historii programu. Telewidzowie bacznie obserwowali, jak spisuje się następca Roberta Janowskiego. Ich reakcje w sieci nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Norbi zastąpił na stanowisku Roberta Janowskiego, który związany był z programem "Jaka to melodia?" od ponad dwudziestu lat. Jest to jedna z wielu zmian, które zaistnieją w nowej odsłonie popularnego muzycznego show. Fani programu z dużym dystansem podchodzili do nowej formuły programu. Już po premierowym odcinku nowej serii, telewidzowie zdecydowali się głośno powiedzieć, co sądzą o obecnej wersji "Jaka to melodia?".

Norbi zrównany z ziemią przez fanów muzycznego show

Zdaniem fanów Norbi nie pasuje do programu i zupełnie nie sprawdza się jako nowy prowadzący. - Człowieku porwałeś się "z motyka na księżyc" przecież ty się nie nadajesz do prowadzenia takiego programu ty nawet nie potrafiłeś porządnie rapować a co dopiero taki show - piszę jeden z internautów. - Norbi jako wodzirej na kiepskim weselu może by sprostał powierzonej mu hałturze - wtóruje kolejna komentująca. Nie zabrakło również porównań do Roberta Janowskiego, w których Norbi wypadł raczej blado. - Szkoda tego programu.Zmiana prowadzącego to strzał w kolano Panie Kurski - mówi jeden z fanów. - Nikt nie zastąpi Janowskiego, nawet Madonna by nie sprostała - takimi słowami internautka podkreśla rolę byłego prowadzącego.

Norbi słabym prowadzącym - to wszystko wina władzy

W dyskusji nad jakością pracy Norbiego w "Jaka to melodia?" nie zabrakło również wątków politycznych. - Przecież Ci wszyscy ludzie, którzy rządzą krajem nie maja o tym zielonego pojęcia, do czego się dotkną wszystko psują i tak już będzie zawsze. Proszę nie liczyć na nic mądrego z ich strony to jest niemożliwe. To tak jakby prosić licealistę o wykłady na Uniwersytecie - grzmi jedna z internautek. - Dobra zmiana zniszczy wszystko, to co kojarzy im się z tym co było kiedyś jest be. Ale mogli na prowadzącego dać np.Sobecką i mielibyśmy "Jaka to melodia?" religijną - pisze jeden z komentujących.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Gwiazda M jak Miłość ciężko chora. Musiała podjąć trudne leczenie
  2. Dramat Zofii Czerwińskiej. Lekarze rozłożyli ręce, sprawa jest beznadziejna
  3. Doda nie przestaje obrażać! „AMEBA INTELEKTUALNA”
Następny artykuł