Widzowie Jaka to melodia zmasakrowali Norbiego! Potężna burza w sieci

Widzowie Jaka to melodia zmasakrowali Norbiego! Potężna burza w sieci Źródło: vod.tvp.pl

Norbi zadebiutował ostatnio w roli nowego prowadzącego "Jaka to melodia?", otwierając tym samym nowy rozdział w historii programu. Telewidzowie bacznie obserwowali, jak spisuje się następca Roberta Janowskiego. Ich reakcje w sieci nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Norbi zastąpił na stanowisku Roberta Janowskiego, który związany był z programem "Jaka to melodia?" od ponad dwudziestu lat. Jest to jedna z wielu zmian, które zaistnieją w nowej odsłonie popularnego muzycznego show. Fani programu z dużym dystansem podchodzili do nowej formuły programu. Już po premierowym odcinku nowej serii, telewidzowie zdecydowali się głośno powiedzieć, co sądzą o obecnej wersji "Jaka to melodia?".

Norbi zrównany z ziemią przez fanów muzycznego show

Zdaniem fanów Norbi nie pasuje do programu i zupełnie nie sprawdza się jako nowy prowadzący. - Człowieku porwałeś się "z motyka na księżyc" przecież ty się nie nadajesz do prowadzenia takiego programu ty nawet nie potrafiłeś porządnie rapować a co dopiero taki show - piszę jeden z internautów. - Norbi jako wodzirej na kiepskim weselu może by sprostał powierzonej mu hałturze - wtóruje kolejna komentująca. Nie zabrakło również porównań do Roberta Janowskiego, w których Norbi wypadł raczej blado. - Szkoda tego programu.Zmiana prowadzącego to strzał w kolano Panie Kurski - mówi jeden z fanów. - Nikt nie zastąpi Janowskiego, nawet Madonna by nie sprostała - takimi słowami internautka podkreśla rolę byłego prowadzącego.

Norbi słabym prowadzącym - to wszystko wina władzy

W dyskusji nad jakością pracy Norbiego w "Jaka to melodia?" nie zabrakło również wątków politycznych. - Przecież Ci wszyscy ludzie, którzy rządzą krajem nie maja o tym zielonego pojęcia, do czego się dotkną wszystko psują i tak już będzie zawsze. Proszę nie liczyć na nic mądrego z ich strony to jest niemożliwe. To tak jakby prosić licealistę o wykłady na Uniwersytecie - grzmi jedna z internautek. - Dobra zmiana zniszczy wszystko, to co kojarzy im się z tym co było kiedyś jest be. Ale mogli na prowadzącego dać np.Sobecką i mielibyśmy "Jaka to melodia?" religijną - pisze jeden z komentujących.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Gwiazda M jak Miłość ciężko chora. Musiała podjąć trudne leczenie
  2. Dramat Zofii Czerwińskiej. Lekarze rozłożyli ręce, sprawa jest beznadziejna
  3. Doda nie przestaje obrażać! „AMEBA INTELEKTUALNA”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News