W co on się ubrał?! Internet śmieje się z prowadzącego Sylwester z TVP
Wiadomości Pikio - 31 Grudnia 2018

W co on się ubrał?! Internet śmieje się z prowadzącego Sylwester z TVP

Norbi na nowo wdarł się do świata show-biznesu, gdy Telewizja Polska zaproponowała mu poprowadzenie kultowego już programu "Jaka to melodia". Wokalista na nowo zaczął czuć się w tym światku niczym ryba w wodzie, a to przełożyło się na nowe propozycje i odważne stylizacji.

Norbi przez wiele osób został skrytykowany za przyjęcie propozycji TVP z Jackiem Kurskim na czele. Chociaż wskaźniki oglądalności "Jakiej to melodii" zaczęły spadać, muzyk utwierdzał wszystkich w przekonaniu, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Teraz stanął przez nowym zadaniem.

Norbi przebrał się za górala i wystąpił tak na scenie. Widzowie: na to nie da się patrzeć

Telewizja Polska, aby pomóc Norbiemu w odzyskaniu jego dawnej świetności, zaproponowała mu coś nowego - konferansjerkę podczas Sylwestra w Zakopanym. Mężczyzna propozycję przyjął, co nie wszystkim się spodobało. Największe oburzenie wywołało jednak nie zachowanie, a strój prowadzącego. Ubrany jest on bowiem w słabej jakości "strój góralski" oraz budzącą śmiech czapkę. Internauci znów nie mieli dla niego żadnej litości. - Co on za siebie założył? Ten człowiek w takim stroju to prawdziwa obraza dla prawdziwych górali, ich wieloletniej tradycji oraz uczuć kulturowych. Nie wiem kto mu na to pozwolił albo doradził, ale absolutnie powinien za to beknąć - stwierdził jeden z obserwatorów sylwestra z Dwójką. - Czy ten człowiek zawsze musi wcielać się w największego pajaca? Nie ważne co o nim powiedzą i napiszą, ważne, żeby pisali. Kto go w ogóle wpuścił do TVP? Telewizja przeżywa prawdziwy kryzys... - brzmiał komentarz kolejnej osoby. - To się nazywa kryzys wieku średniego - krótko podsumował ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej

Górale obrażeni po raz kolejny

To nie pierwszy raz, kiedy górale mogą czuć się dotknięci zbyt daleko idącą swobodą polskich gwiazd. Podobno sytuacja miała miejsce wówczas, gdy Agnieszka Szulim wraz ze swoim mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem ubrali się w góralskie stroje i tak ubrani poszli na wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki. Ich dobór garderoby również spotkał się wtedy z ogromną krytyką. - To jest brak poszanowania dla kultury góralskiej. Skoro nie łączy was z tymi strojami nic i nijak nie jesteście z nimi połączeni, to po co ta szopka? - pytali wówczas internauci. Jak widać w doborze strojów, tak jak i słów, trzeb być niesamowicie ostrożnym.Norbi Fot. TVPNorbi Fot. TVPZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy mu tego nie zapomną! Największe skandale Kuby Wojewódzkiego w 2018 roku
  2. Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Nie wygląda na swoje lata!
  3. Horoskop na noc sylwestrową zachwyca! Te znaki przeżyją coś wspaniałego
  4. Krystyna Pawłowicz jest poważnie chora. Lekarze robią, co mogą, żeby ulżyć jej cierpieniu
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News