Norbi od quizów PRZEGIĄŁ. "Oto czemu Kamil Stoch to straszna p*zda"

Norbi od quizów PRZEGIĄŁ. "Oto czemu Kamil Stoch to straszna p*zda" Źródło:

Norbi, twórca internetowych quizów, tym razem grubo przegiął. Chcąc zdobyć popularność, w wulgarny sposób obraził Kamila Stocha, sportowca, który swoimi wyśmienitymi skokami pisze historię. To się nie mieści w głowie. W wiadomości przesłanej do mediów obraża również Piotra Żyłę.  Co na to Kamil Stoch?

Kamil Stoch bohaterem

Kamil Stoch w tym sezonie ponownie osiąga historyczne sukcesy na polu sportowym. Swoją wyśmienitą dyspozycję potwierdził podczas Mistrzostw Świata. Fantastyczny rezultat, który zaowocował pierwszym medalem Polaka na tej imprezie od 39 lat, spowodował, że kibice znów mieli powody do radości. Stoch jest jedną z najbardziej pozytywnych gwiazd na polskim podwórku. Pozostał skromny, mimo że osiąga niesamowite sukcesy i może pochwalić się bogactwem, na które ciężko zapracował. Wydawałoby się, że tak ciepła postać nie może mieć hejterów. Okazuje się jednak, że nawet Kamil Stoch może stać się ofiarą hejtingu. Zobacz także: Skandal! WIELKI PRZEKRĘT: „Stoch nie wygrał bo go oszukali”

Norbi od quizów szaleje

Norbiemu, który przedstawia się jako twórca internetowych quizów (nie mylić z piosenkarzem Norbim), najwyraźniej brakuje popularności, którą może pochwalić się śpiewak. Postanowił więc w najgorszy możliwy sposób zaatakować gwiazdę skoków narciarskich. W wulgarnych słowach zwyzywał Stocha. - Mam już dość tego farmazona. Wszyscy się podniecają Stochem, a to jest, w mojej opinii, zwykła piz*a. Już wyjaśniam dlaczego. Przez chwilę był w szpitalu i teraz udaje bohatera. Wkurza mnie fala hejtu na Lewandowskich za to, że zakwestionowali mistrzostwo Kamilka. Ten cip*usz do pięt nie dorasta Lewemu i wszyscy o tym wiedzą - komentuje Norbi od quizów. Nowy internetowy "celebryta" twierdzi, że ma dość skoków narciarskich i całej otoczki z nimi związanej. Zobacz także: Koszmarny dramat. Coś strasznego przerwało kariery Stocha i Tyszkiewicz - Generalnie wk*rwiają mnie cyrki związane ze skokami narciarskimi. Przez ten durny sport powstają takie gwiazdy jak ten idiota Żyła i jego #Papryka. Ludzie ogarnijcie dupy, a ty Kamil przestań udawać bossa. Spoko, że zarabiasz miliony, ale nie musisz przy tym zachowywać się jak parówa - dodaje Norbi od quizów. Na koniec w wiadomości przesłanej do mediów apeluje, by przestać relacjonować skoki narciarskie. - Media, przestańcie to robić. Nikogo nie obchodzą te durne skoki narciarskie.  Następny artykuł