Norbi pod ostrzałem widzów. "Ryczący prymityw"

Norbi pod ostrzałem widzów. "Ryczący prymityw" Źródło: fot. youtube.com

"Jaka to melodia?" jest jednym z najbardziej znanych polskich teleturniejów o tematyce muzycznej. Już od 22 lat skupia on wierne grono widzów. Po odejściu Roberta Janowskiego "Jaka to melodia?" zmieniła swoje oblicze. W nowej odświeżonej wersji programu jako prowadzącego możemy oglądać Norbiego. Od momentu obcięcia tej roli Norbi znalazł się pod ostrzałem. Dla niektórych widzów nowy prowadzący to "ryczący prymityw". 

"Jaka to melodia?" z nowym prowadzącym Norbertem "Norbim" Dudziukiem, podzieliła wierne grono fanów tego teleturnieju. Przyzwyczajeni, przez poprzedniego prowadzącego Roberta Janowskiego, do kulturalnego, stonowanego, inteligentnego, zabawnego i zachowawczego sposobu bycia, widzowie są zszokowani. Niektórym internautom i wieloletnim fanom teleturnieju "Jaka to melodia?", nowa wersja z nowym prowadzącym nie przypadła do gustu. Jego specyficzny sposób bycia i charakterystyczne zachowanie przed kamerami wzbudza kontrowersyjne reakcje widzów.

"Jaka to melodia" z Norbim przestała jednoczyć widzów, a tylko zaostrza podziały

Norbi, czyli nowy prowadzący teleturniej "Jaka to melodia", w branży muzycznej działa od ponad dwudziestu lat. Artysta, odkąd pamięta, wzbudzał w społeczeństwie skrajne emocje. Jedni go kochali, a inni nienawidzili i życzyli mu śmierci. Komentarze internautów są bezlitosne: - Dziś pierwszy raz pozwoliłam sobie obejrzeć "Jaką to melodię" od zmiany prowadzącego. To jakieś nieporozumienie. Ten oto prowadzący nie nadaje się do tego programu. Czy on tego nie czuje? Wielka porażka i sądzę, że moje zdanie podzieli wiele osób. Obejrzałam raz i dla mnie basta... Jakiś sztywno podskakujący pajac. A tak lubiłam ten program. - tak skomentowała sposób prowadzanie programu przez nowego prezentera programu "Jaka to melodia" - Ryczący prymityw - napisał inny. - Usuńcie tego zboka, obmacującego i starszych, i młodszych, i panów, i panie. Trochę to niekulturalne, no i te odzywki poniżej poziomu pasa - skomentował kolejny oburzony internauta.

Norbi - nowy prowadzący program "Jaka to melodia" nie przejmuje się hejtem

Norbi w rozmowie z "Super Expressem" odrzuca oskarżenia i nie przyjmuje do siebie tych komentarzy. I tak kwituje wylewające się z sieci komentarze pod swoim adresem: - Zawsze jestem sobą, niczego nie udaję. Wkładam w ten program całego siebie, a prawda zawsze się obroni. Ludzie lubią szczerość i myślę, że to jest częścią mojego sukcesu – mówił "Super Expressowi" Norbi. Badania stoją po stronie Norbiego. Nowy prowadzący program "Jaka to melodia?" wpłynął pozytywnie na oglądalność. Z raportu opublikowanego przez dom mediowy MullenLowe Mediahub Poland, wynika, że Telewizja Polska, od momentu, kiedy rolę prowadzącego program "Jaka to melodia" objął Norbi zarobiła o 2 miliony złotych więcej. Więcej niż wtedy, kiedy gospodarzem teleturnieju był Robert Janowski. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kinga Rusin pokazała się BEZ makijażu. Te ZDJĘCIA podzieliły internet
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News