Norbi jest wściekły, podjął ostateczne kroki. Chodzi o jego żonę

Norbi jest wściekły, podjął ostateczne kroki. Chodzi o jego żonę Źródło: East News Jakub Kaminski

Po rozwodzie Norbi ułożył sobie szczęśliwe życie z Marzeną Chełmińską. Teraz jednak gwiazda przyznała, że zaczyna już tracić cierpliwość. Sławny piosenkarz rozważa nawet, aby udać się do sądu. Małżeństwo stanęło przed trudnym wyborem. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt.

Chociaż Norbi nie miał szczęścia w miłości i jego pierwsze małżeństwo rozpadło się po ośmiu latach, piosenkarz spotkał na swojej drodze Marzenę Chełmińską. Kobieta również była już po rozwodzie. Oboje szybko się w sobie zakochali i są małżeństwem od 2016 roku. Do tej pory parze udało się żyć w szczęśliwym związku. Teraz Norbi jednak ujawnił zaskakującą rzecz.

Wydawałoby się, że Norbi i Marzena Chełmińska żyją w spokojnym i szczęśliwym związku, jednak ta sytuacja może się zmienić. Ostatnie wydarzenia mogą sprawić, że Norbi zdecyduje się wejść na drogę sądową. Według tygodnika "Świat i ludzie", popularny piosenkarz przyznał, że traci już resztki cierpliwości i zastanawia się nad tym, aby rozwiązać konflikt na drodze prawnej. Wszystko przez pracę jego małżonki.

Norbi rozważa skierowanie drogi do sądu

Po rozwodzie Norbi miał szczęście, którego brakuje wielu osobom po nieudanych małżeństwach. Mężczyzna poznał Marzenę Chełmińską - również rozwódkę - i oboje szybko się w sobie zakochali. Mimo niekoniecznie dobrych doświadczeń, para postanowiła wziąć ślub. Do tej pory oboje prowadzili spokojne i szczęśliwe życie. Chełmińska przyznała, że Norbi jest pierwszym mężczyzną, przy którym czuje, że żyje i może się realizować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dotychczas Norbi kibicował żonie w rozwijaniu jej pasji oraz budowaniu kariery. Marzeną Chełmińska pracuje jako projektantka mody. Spełnia się także jako kobieta biznesu - prowadziła sklepy i restauracje, teraz jest właścicielką firmy odzieżowej. W planach ma także wkroczenie ze swoją marką na rynek światowy. Jednak pojawiły się pewne komplikacje. Osoba, której Norbi nie wymienił z imienia i nazwiska, nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, przez co Marzena Chełmińska nie może założyć działalności internetowej.

- Osoba, która miała się tym zająć, nie wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń. Kończy się moja cierpliwość, chcę iść do sądu - wyznał Norbi.

Dzisiaj grzeje: 1. Małysz, Kubacki, Stoch i Żyła potrzebują pilnie pomocy. Proszą premiera i prezydenta

2. Kobieta wsiadła do auta, myślała, że to Uber. Ojciec 21-latki rano dostał SMS od kierowcy

Norbi od początku wspiera swoją żonę i robi co może, aby jej kariera i działalność rozwijały się jak najszybciej. Nieodpowiednie podejście jednego ze współpracowników sprawiło jednak, że popularny piosenkarz myśli już o tym by skierować sprawę do sądu. Gwiazda wyraźnie jest już poirytowana obecną sytuacją. Nie wiemy jeszcze, jak skończy się ta sprawa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski ponownie zabrał głos w sprawie epidemii. Według jasnowidza nadchodzi przełom
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Polacy popełniają dokładnie te same błędy, co Włosi. Jeśli nie przestaną, może być bardzo źle
  4. Smutne wieści o Dawidzie Kubackim. Zapadła ostateczna decyzja
  5. Doda zabrała głos ws. zdrowia. Nie może uwierzyć, że doszło do wielkiego przeoczenia
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News