Wiemy, ile Norbi zarabia w Sylwestra. Dla zwykłych ludzi to kwota z kosmosu, więc jego słowa rozwścieczą wielu

Wiemy, ile Norbi zarabia w Sylwestra. Dla zwykłych ludzi to kwota z kosmosu, więc jego słowa rozwścieczą wielu Źródło: screen/wirtualna polska

Norbi już od dłuższego czasu jest kojarzony z popularnymi w telewizji imprezami sylwestrowymi. Teraz zdradził, ile zarabia za pracę na scenie z okazji nowego roku.

Norbi do wielkiego świata celebrytów wszedł dzięki swojemu hitowi "Kobiety są gorące", który podbił w Polsce listy przebojów. Później zaczął zajmować się konferansjerką, prowadził programy i wystąpił w Tańcu z Gwiazdami. Nie dziwi więc, że niejednokrotnie wybierano go do prowadzenia sylwestra. Teraz na jaw wyszło, ile jest w stanie na tym zarobić. 

Norbi od dłuższego czasu zajmuje się prowadzeniem imprez sylwestrowych

Z racji tego, że Norbi poprowadzi kolejnego sylwestra "z dwójką", dziennikarze zaczęli dociekać, ile gwiazdor zarabia. Nie udało jednak znaleźć się informacji na ten temat. Jest to o tyle ciekawe, że wokalista muzyką nie zajmuje się od dłuższego czasu, a głównie konferansjerką. Trzeba przyznać, że jako showman radzi sobie równie dobrze, co jako muzyk, bo nie będzie to pierwszy sylwester, jaki poprowadzi. Żartował, że zaczyna go już to lekko męczyć.

- Słuchajcie, 22 mój sylwester poza domem. W robocie. Czy to skandal? - żartował, wypominając, że prowadzi już imprezy sylwestrowa przez 22 lata.

Norbi zdradził w końcu, ile zarabia w sylwestra

Przy okazji rozmowy, dziennikarz Wirtualnej Polski zaczął dopytywać o zarobki. W końcu Norbi zdecydował się mimochodem zdradzić, ile zarabia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja? Stary was Norbas? Ja już wielokrotnie mówiłem, że jestem na szarym końcu kolegów moich z branży [...] Jak ktoś posłucha, zarabiasz miesięcznie 50 czy ileś tam tysięcy. No to jest bardzo dużo, oczywiście. Ale patrząc na zarobki ludzi z moich branży, to jest tak naprawdę nic - przyznał dziennikarzowi.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Skoro takie zarobki są rzekomo na dnie listy płac, sporo Polaków musi się zastanawiać, ile zarabiają osoby ze szczytu. Kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie przy obecnej płacy średniej i minimalnej to bez wątpienia ogromne pieniądze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić konkretną rzecz w pracy
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News