Nie mieli litości dla żony Norbiego. Na Telekamerach została potraktowana poniżej poziomu krytyki

Nie mieli litości dla żony Norbiego. Na Telekamerach została potraktowana poniżej poziomu krytyki Źródło: Instagram/norbi_official

Norbi wraz z żoną, Marzeną Chełmińską, uczestniczył w prestiżowej gali rozdania Telekamer. Gdy gwiazdor dowie się, jak potraktowano jego żonę, raczej nie będzie zadowolony.

Norbi ze swoją obecną żoną, Marzeną jest od 2016 roku. Bizneswoman z Radomia pojawia się wraz ze swoim małżonkiem na wszelkiego rodzaju galach czy bankietach, na których muzyk bywa dosyć często. Jednak ostatniej swojej wizyty na gali Telekamer, raczej nie będą mogli uznać za udaną.

Norbi na gali Telekamer. Nie popisał się

Na tak prestiżowej gali, jaką są Telekamery, pojawiło się wiele gwiazd ze świata filmu i telewizji. Wszyscy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, aby błyszczeć w świetle fleszy wymyślnymi lub też klasycznymi i eleganckimi kreacjami. Najwięcej uwagi przykuwali Norbi z żoną. Jednak takiej uwagi raczej sobie nie życzyli.

Kreacja Norbiego i Marzeny Chełmińskiej znacznie wyróżniała się na tle innych gości. Muzyk założył poprzecierane spodnie jeansowe, do tego dobrał wypolerowane na błysk buty i białą koszulę. Na wszystko miał narzucony płaszcz w kratę. Jednak najwięcej głosów krytyki zebrała kreacja jego żony.

Żona Norbiego bezlitośnie potraktowana

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do Teatru Polskiego, w którym odbywała się gala Telekamer, Małgorzata Chełmińska założyła czarny kombinezon z koronkami i białym pasem z boku. Do tego na dekolcie i rękawach miała ogromną falbanę, wykończoną białym paskiem na krawędzi. Uwagę zwróciły pstrokate dodatki w postaci kolorowej torebki czy kolczyka z piórami.

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. 
Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie

Choć fani raczej nie mieli zastrzeżeń do stylizacji, na jaką zdecydowała się para, to prasa zajmująca się życiem gwiazd, nie zostawiła na żonie Norbiego suchej nitki. Zarzucono jej kiczowaty strój, skrytykowano falbany oraz dodatki, które ich zdaniem w ogóle nie pasowały do kreacji. Ponadto zaznaczono, że strój nie pasował do miejsca, w którym odbywał się bankiet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci
  4. Brzuch nastolatki ciągle rósł, ale nie przez tłuszcz ani ciążę. Nie mieści się w głowie, co lekarze z niej wyjęli
  5. Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News