Norbi poniżony przez TVP. Na oczach Brzozowskiego i wszystkich Polaków robił pożałowania godne rzeczy

Norbi poniżony przez TVP. Na oczach Brzozowskiego i wszystkich Polaków robił pożałowania godne rzeczy Źródło: instagram.com/norbi_official/

Norbi został poniżony przez Telewizję Polską? Wiele osób, które oglądały Sylwestra Marzeń w domu lub te uczestniczące czynnie na miejscu, są ze sobą zgodne. Ktoś zmusił prowadzącego do zrobienia "niezłej szopki".

Norbi nigdy nie powinien zgodzić się na coś takiego - grzmią osoby, które były świadkami wyczynów współprowadzącego Sylwester Marzeń. Nadal nie wierzą, że akcja była transmitowana na żywo.

Norbi na Sylwester Marzeń został przebrany w dość niecodzienny strój

Imprezę pod tytułem Sylwester Marzeń prowadzili: Marcelina Zawadzka, Rafał Brzozowski, Ida Nowakowska, Norbi i Olek Sikora. Ten przedostatni otrzymał dziwny strój i równie dziwne zadanie. O ile Rafał Brzozowski i Olek Sikora mogli pochwalić się świetnie skrojonymi garniturami, tak Norbiemu przypadła rola Janosika. Na scenie pojawił się w charakterystycznym, czerwono-białym stroju i wysokiej czapce. Strój był dość nowoczesny jak na dzisiejsze standardy - kaptur z futerkiem wywoływał śmiech pod nosem.

Rafałowi Brzozowskiemu i Olkowi Sikorze mogło być na scenie nieco chłodno. Jedynymi plusami stroju Norbiego było to, że rzucał się w oczy, a gruby materiał idealnie go ogrzewał. Górale jednak byli mocno niezadowoleni - dla nich bieganie po scenie w stroju, jakby nie patrzeć bohatera, jest odbierane niczym cios w twarz. I choć pojawiły się głosy zachwytu, to potem było tylko gorzej.

Wszyscy mogli oglądać, jak Norbi wchodzi w kontakt z publicznością

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wiem, ze wyglądam jak osoba, która przegrała casting na Janosika, ale zajmuje się prowadzeniem imprezy zawodowo - komentował Norbi. Na Sylwestrze Marzeń musiał nie tylko pracować na scenie wraz z innymi współprowadzącymi, ale też schodził do publiczności, próbując angażować ją w przeróżne zabawy. Niektórzy się chowali, niektórzy chętnie wchodzili w dyskusje.

Dzisiaj grzeje: 1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. To oni mają najwyższe IQ
2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Zadaniem Norbiego było m.in. chodzenie z woreczkiem wśród publiczności. Miał być to rodzaj noworocznych wróżb. Zdaniem widzów nie przygotował się do tego aż tak dobrze, ponieważ kiedy jedna z pań wylosowała buty, prowadzący skomentował tylko: "powoli, kroczek po kroczku".

Fot. instagram.com/norbi_official/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News