Chcesz mieć szczupłe i zgrabne nogi? To wcale nie jest takie trudne, ekspert zdradza sekret

Chcesz mieć szczupłe i zgrabne nogi? To wcale nie jest takie trudne, ekspert zdradza sekret Źródło: unsplash.com/taylor hernandez

Nogi to kompleks wielu kobiet. Wiele z nich katuje się dietą, ćwiczeniami, a mimo to nawet po dłuższym czasie nie osiągają spodziewanego efektu. Bywa to mocno zniechęcające do dalszego utrzymywania dobrej formy, ale ekspert zdradza idealne rozwiązanie.

Zgrabne nogi to marzenie wielu kobiet. Często pozornie nieosiągalne, ale dzisiejszy postęp w medycynie i kosmetyce może pomóc osiągnąć cel. Ekspert tłumaczy, co może być powodem problemów w rzeźbieniu nóg i podaje złoty środek.

Nogi są zdecydowanie najtrudniejsze do wyrzeźbienia

Panie często chodzą sfrustrowane, bowiem po wielu miesiącach diety i godzinach ciężkich ćwiczeń na siłowni lub w domu, wygląd ich nóg wcale się nie poprawia. Chociaż chudnie całe ciało, to nadal uważają, że łydki wcale nie są lepiej wyrzeźbione, a cellulit nie znika. Trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny i proces zanikania tkanki tłuszczowej nie u każdego odbywa się tak samo szybko. Eksperci mają jednak swoje zdanie na ten temat.

Nierzadko kobiety zauważają u siebie bolący obrzęk nóg, najczęściej po wyczerpujących ćwiczeniach, który utrzymuje się nawet kilka dni. Eksperci nazywają to lipodemią. To rzadkie schorzenie, które ma podłoże genetyczne - jeśli kobiety z rodziny nie miały nóg jak modelki, to raczej nie mamy co liczyć na cud. Jednak jest możliwe rozwiązanie problemu i warto podjąć tę próbę.

Eksperci wyjawili, co może pomóc w naprawdę beznadziejnych przypadkach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lipodemia to silny obrzęk kończyn dolnych, który w przeciwieństwie do obrzęku limfatycznego jest jednostronny i wywołuje ból podczas chodzenia. Niektóre panie mają wtedy zwiększoną skłonność do siniaków i pajączków. Eksperci przychodzą na ratunek i podsuwają przyjemne i skuteczne metody rozwiązania problemu, po których nogi będą wyglądać jak ze snu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Najbardziej skuteczne w tym przypadku będzie bezpieczny i nieinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, czyli tak zwane liporzeźbienie ciała w technice 360 stopni. To całkowita nowość, która cieszy się niezawodnością i rosnącą popularnością - dzięki liporzeźbieniu można nadać nowe proporcje swojemu ciału. Zmniejsza zbiorniki tłuszczowe, a przy okazji modeluje nogi, nadając im uwypuklenia i wgłębienia, aby wyglądały na takie prosto z okładki magazynu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News