Jej rodzina jest dalej w szoku po tej straszliwej tragedii. Na jaw wychodzą okropne kulisy śmierci Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska była przepiękną i pełną energii aktorką z wielkim talentem. Miliony polaków pamiętają ją z ról w „Karierze Nikosia Dyzmy”, „Dnia świra” czy z serialu „Daleko od noszy”.

Zmarła 3 lata temu po zmaganiach z rakiem. Ciężko chorowała i przeżywała to cała rodzina. Wtedy nie wiedzieli, że pierwsze objawy zaczęły się dużo wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające informacje. Nie żyje największa gwiazda Big Brothera

Niegdyś pełna energii aktorka, w końcu zaczęła podupadać na zdrowiu. Chociaż zawsze była uśmiechnięta, to z czasem nie miała humoru i zamykała się w sobie.

Kulisy śmierci Anny Przybylskiej

Przybylska zmagała się z depresją i nikt z bliskich o tym nie wiedział. Dobrze to ukrywała, ale jej popołudniowe drzemki i zmiany nastrojów zaczęły niepokoić rodzinę i bliskich.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsająca wiadomość! Nie żyje słynna gwiazda Polsatu

Nikt natomiast nie spodziewał się, że depresja to pierwszy objaw raka trzustki. Później zaczęła bardzo chudnąć, ale mogło to wynikać z jej zdrowego trybu życia i ćwiczeń. Przynajmniej tak się zdawało.

Nic już życia nie zwróci aktorce, jednak na zawsze pozostanie w pamięciach i sercach wielu fanów. Także produkcje z nią nigdy nie przeminą.

Źródło: gala.pl

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

...

Zobacz również

Zobacz również