Kiedy wyszła na jaw informacja, że Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę, internauci nie oszczędzali im przykrych słów. Mimo wszystko, rodzina stara układać sobie życie na nowo po śmierci Anny Przybylskiej. Nowa partnerka Bieniuka zdecydowała się na szokujące wyznanie.

Od śmierci aktorki minęły już 3 lata. Jej partner od dawna jest widywany z nową kobietą, ale ich związek był owiany tajemnicą. Od czasu do czasu w sieci pojawiały się ich zdjęcia. W końcu w maju tego roku piłkarz przerwał milczenie.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie i wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały – powiedział.

Martyna Gliwińska, bo tak ma na imię nowa partnerka Bieniuka, zdecydowała się na bardzo wzruszające wyznanie. Internauci piszą, że zachowała wielką klasę, a Jarek może mieć pewność, że dobrze trafił.

Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami… Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać… Odpoczywaj – napisała Martyna Gliwińska.

https://www.instagram.com/p/BZ17amEHKHz/

Źródło: kobieta.wp.pl

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

 

...

Zobacz również