Redaktor - 9 Marca 2018

"Nigdy sobie tego nie wybaczę". Przerażająca historia Tyszkiewicz o śmierci matki

Beata Tyszkiewicz nie była oszczędzana przez los. Trzykrotnie wychodziła za mąż i tyle samo razy brała rozwód. Jej związki okazały się totalną klapą, jednak nie to zabolało ją w życiu najbardziej. Tyszkiewicz zdecydowała się opowiedzieć o swoim największym życiowym dramacie.

Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z bycia jurorem w popularnym tanecznym show "Taniec z gwiazdami", czym zasmuciła swoich wiernych fanów. 79-letnia dziś aktorka udzieliła bardzo szczerego wyznania dotyczącego jej życia prywatnego.

Beata Tyszkiewicz: "Nigdy sobie tego nie wybaczę"

Tyszkiewicz opowiedziała, że nic jej tak w życiu nie dobiło, jak śmierć jej ukochanej matki. Aktorka wyznała, że nigdy sobie nie wybaczy tego, jak zachowała się w momencie, kiedy jej rodzicielka umierała.- Jednej rzeczy nie mogę sobie darować w życiu. Kiedy wiedziałam, że nadeszła ta najstraszniejsza chwila, stałam objęta z moim bratem obok jej posłania. Bałam się, bałam się tak, że nie trzymałam jej w ramionach, nie trzymałam jej nawet za rękę! Niewybaczalne. Ale tak się bałam, jakbym miała obawę, że zabierze mnie ze sobą. A ja miałam dzieci - napisała Beata Tyszkiewicz.

Tyszkiewicz o swoich córkach

Aktorka w ostatnich latach miała spore kłopoty zdrowotne. Znacznie schudła, a jeden z lekarzy zdiagnozował u niej nowotwór trzustki. Jej stan pogarszał się każdego dnia do tego stopnia, że nie mogła wstać z łóżka. Wtedy na jej drodze pojawił się lekarz, który totalnie odmienił jej los. Trafnie zauważył, że to nie rak trzustki, a uczulenie na gluten! Zdrowa dieta przywróciła jej siły. Jednak w maju ubiegłego roku przeszła zawał serca. Beata Tyszkiewicz wspomina, że największym oparciem w tych trudnych dla niej chwilach były jej córki.- Starałam się im wpoić honor, zaufanie i lojalność. Chciałam dać im jak najwięcej wolności w życiu. Mam nadzieję, że mi się to udało - powiedziała Tyszkiewicz.Polecane artykuły:
  1. Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. „Omal nie straciła przytomności”
  2. Beata Tyszkiewicz przyłapana na BARDZO kontrowersyjnym romansie. Plotki aż huczą
  3. Nie Szapołowska! Fani w furii, kompletnie absurdalne zastępstwo dla Tyszkiewicz
ZAMIANA
żółta_gałkaCzy masz chorą wątrobę? Oto 6 sygnałów ostrzegawczych!Czytaj dalej
korupcjaJak wiele jest w Polsce korupcji? Wypadamy TRAGICZNIE na tle Europy!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News