Słońce i obiekt obok niego
youtube.com

Nieznany obiekt obok słońca. Jest gigantyczny!

Naukowcy odkryli dziwny obiekt, który porusza się niedaleko naszej gwiazdy. Odkrycie wywołało przerażenie na twarzach badaczy. Żeby tego było mało, poza tym, że jest on niepokojąco potężnych rozmiarów, odkryto jeszcze TO!

Według najnowszych ustaleń obserwowane w okolicy Słońca obiekty to nie są błędy matryc CCD, dzięki którym możliwe jest rejestrowanie okolic naszej gwiazdy. Te dziwaczne rzeczy, których nikt nie potrafi zidentyfikować są najprawdopodobniej obiektami nieodkrytymi jeszcze przez ludzkość.

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite nagranie z Kosmosu! TO spada na Ziemię

Pobierał plazmę ze słońca

Obiekt o którym mowa, według satelity wygląda tak, jakby był otoczony polem ochronnym w kształcie sfery. Był on już widywany w kosmosie wielokrotnie, ale dotychczas uważano, że jest to po prostu pewien błąd matrycy. Podczas obserwacji już przynajmniej dwa razy zauważono, że „obiekty” miały rzekomo pobierać ze Słońca plazmę.

Ostatnie z podobnych zjawisk zostały nagrane przez urządzenia zamontowane na solarnym obserwatorium kosmicznym SOHO. Według obliczeń ekspertów rozmiar tego dziwnego obiektu jest przerażający, bo szacunkowo wynosi on 164 tysiące kilometrów! Ta wielkość odpowiada kilkunastu długościom Ziemi lub Jowisza.

ZOBACZ TAKŻE: Właśnie rozwiązano tajemnicę wszech czasów! Tak powstało życie na ziemi

Mają na to dowody

Na powierzchni obiektu można dostrzec wzór podobny do pięciokąta. Ufolodzy twierdzą, że przy lewej krawędzi tego niezidentyfikowanego ciała może znajdować się jakaś struktura. Pojawiają się również głosy, że całość przypomina pewien pojazd.

Warto jednak wspomnieć, że wirtualni eksperci już nie pierwszy raz doszukują się na wszelakich zdjęciach z satelity dowodów na istnienie życia obcych nam cywilizacji. Jedna z teorii mówi, że wokół Słońca gromadzą się różnego rodzaju pojazdy, które tam ładują swoje napędy.

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy totalnie zaskoczeni. Obserwowali Słońce, nagle w kadrze ukazało się to

W internecie zawrzało

Wśród internautów pojawiło się wiele komentarzy dotyczących dziwnego zjawiska.

Zwykły statek kosmiczny, który tankuje na słońcu. Ewidentnie prowadzony przez kobietę, bo widać, że wlew paliwa ma z drugiej strony – pisze anonimowy internauta.

Wobec potęgi wszechświata jesteśmy na Ziemi dla obcych rozwiniętych cywilizacji wyprzedzających nas w rozwoju o tysiące lat jedynie małymi, drobnymi robaczkami biegającymi po swoim małym ziemskim mrowisku, prymitywnymi istotkami na poziomie ewolucyjnym jakiegoś kosmicznego pantofelka – dodaje inny.

Źródło: interia.pl

10 dowodów na istnienie UFO


Niesamowite zdjęcia kosmosu [ZOBACZ!]

...

Zobacz również