Niezbędnik domowy w obłędnej cenie! Teraz kapsułki do zmywarki za półdarmo

Niezbędnik domowy w obłędnej cenie! Teraz kapsułki do zmywarki za półdarmo Źródło: fot. materiały promocyjne

Męczą Cię cotygodniowe wizyty w supermarkecie, a stos brudnych naczyń zalega w kuchni. Fairy przychodzi Ci z pomocą i rozwiązaniem tego nieprzyjemnego problemu. Fairy Platinum to opakowanie zawierające 200 kapsułek, zatem zapas na praktycznie cały rok. Wszystko to w niesamowicie atrakcyjnej cenie, złap okazję już dziś!

Kapsułki Fairy Platinum to najlepszy produkt do usuwania uporczywych zabrudzeń już przy pierwszym użyciu. Regularne korzystanie z kapsułek zapewni Ci komfort korzystania ze swoich kuchennych naczyń. Wyczyszczą nawet tłuszcz z filtra dbając zarówno o twoją zmywarkę jak i wszystko to, co do niej włożysz. Płynna formuła kapsułki zapewnia jej natychmiastowe rozpuszczanie przez co działają zdecydowanie szybciej niż tradycyjne tabletki.

Kapsułki Fairy Platinum są bardzo proste w użyciu - wystarczy je włożyć do zmywarki i można rozpoczynać zmywanie. Ich cytrynowy zapach zapewni świeżość naczyniom.

 

 

Opakowanie kapsułek Fairy Platinum można dziś otrzymać w kapitalnej cenie. -52% za opakowanie 200 kapsułek to niesamowita oszczędność dla każdego domu. Zakup jednego opakowania w promocyjnej cenie już dziś pozwoli Ci rozwiązać problem zmywania na praktycznie cały rok.

Następny artykuł
dom
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News