Niewiarygodny biznes! Sprzedaje ZWYKŁE pięciozłotówki za krocie

Niewiarygodny biznes! Sprzedaje ZWYKŁE pięciozłotówki za krocie

O tym, że rozkręcenie dochodowego biznesu wymaga właściwego pomysłu i sporej kreatywności wiadomo nie od dziś. Często sukces tkwi również w prostocie. Wszystkie te cechy połączyli japońscy przedsiębiorcy, którzy jako element swojego sztandarowego produktu wybrali... polskie pięciozłotówki!

Polacy nawet nie zdają sobie sprawy jakim skarbem mogą okazać się pięciozłotówki, za które w naszym kraju od jakiegoś czasu nie można kupić nawet kostki masła. Japońska firma produkująca biżuterię wykorzystała nasze monety do produkcji naszyjników. Trzeba przyznać, że te prezentują się bardzo efektownie.

Nowy bursztyn?

Polska od wieków słynęła jako jeden z największych eksporterów z bursztynu, a biżuteria wykonana właśnie z tego tworzywa przyniosła naszemu krajowi ogólnoświatowy splendor. Zaskakującej ekspansji pięciozłotówek na rynek azjatycki z pewnością nie przewidział jednak żaden z polskich projektantów mody. Japoński producent biżuterii reklamuje hasłem: "Nietypowa konstrukcja ze złota i srebra, a do tego orzeł biały, znany w Polsce jako symbol szczęścia". Oprócz polskiego "piątaka" dostępny jest także wzór z duńską koroną, mającą efektowny otworek w środku. Koszt błyskotki z polską pięciozłotówką to bagatela 300 zł, co daje 60-krotną przebitkę! Fot. dinos.co.jp Źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News