NIEWIARYGODNE! Wiemy, co powiedział ojciec Morawieckiego do syna po nominacji

NIEWIARYGODNE! Wiemy, co powiedział ojciec Morawieckiego do syna po nominacji Źródło: fot/screenshot - twitter.com/kornelmorawiec1

PiS zdecydował, że to Mateusz Morawiecki zastąpi na stanowisku premiera Beatę Szydło w czwartek wieczorem. Jeszcze tego samego dnia przyszły szef rządu rozmawiał ze swoim ojcem. O co go prosił?

Ojciec Morawieckiego w piątek opowiedział dziennikarzom, o czym rozmawiał ze swoim synem zaraz po głosowania komitetu politycznego PiS. Rozmowa ta była bardzo ważna dla obu z nich.

Prosił o błogosławieństwo

- Rozmawiałem z synem w nocy, prosił mnie o błogosławieństwo na ten nowy, trudny czas. I ważny czas dla Polski. Nie dawałem mu żadnych rad - przyznał Kornel Morawiecki. ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Najpilniej skrywany sekret Morawieckiego. W cieniu polityki… Poseł Wolnych i Solidarnych podczas rozmowy z dziennikarzami dodał, że w związku z desygnacją Mateusza Morawieckiego jego koło nie ma w planach przystąpienia do Zjednoczonej Prawicy.

Ojciec Morawieckiego ocenia Szydło

Dziennikarze pytali Kornela Morawieckiego o jego opinię na temat Szydło i o to, kto według niego będzie lepszym premierem. ZOBACZ TAKŻE: Polska zamarła. Morawiecki OFICJALNIE przyznaje, że będzie… - To dobra zmiana. Jak pana Mateusza Morawieckiego zastąpi inny premier, to też będzie dobra zmiana. Chciałbym, żeby każdy kolejny premier był lepszy od poprzedniego - mówił ojciec przyszłego premiera - Byłem bardzo dumny z tego, że był doradcą premiera Donalda Tuska -skomentował Morawiecki.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News