To po prostu niewiarygodne! Ludzie nie mogą pojąć, jak skazany gwałciciel mógł stanąć na czele środowisk prorządowych!

Społeczeństwo jest oburzone faktem, że na czele konserwatywnego środowiska stoi seksualny przestępca, który nie jedno ma za uszami.

ZOBACZ TAKŻE: Polskę zszokowało! Polityk ujawniła seksualne orgie i gwałty w partii

Skazany gwałciciel i podejrzany o pedofilię na czele środowisk prorządowych

Prorządowa „Gazeta Polska” ma swoje kluby w wielu miastach, które zrzeszają zagorzałych zwolenników rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na czele jednego z nich stanął Jan Bestry.

Bestry to były poseł Samoobrony. Kiedy został wykluczony z szeregu partii, założył klub parlamentarny „Ruch Ludowo-Narodowy”. W końcu jednak stracił poselski mandat i zaczął zajmować się działalnością biznesową.

Właśnie ogłoszono, że były poseł został przewodniczącym Klubu „Gazety Polskiej w Złoczowie na Ukrainie. W objęciu tak ważnej funkcji nie przeszkodziły mu brudy z przeszłości, które nieuchronnie za nim się ciągną. Mężczyzna został skazany za gwałt i oskarżony o molestowanie seksualne dzieci.

Zgwałcił pasażerkę w pociągu

O tym skandalicznym przestępstwie poinformowały w 2006 roku Fakty TVN. Wtedy to właśnie Bestry był aktywnym politycznie członkiem Samoobrony. W 1983 roku mężczyzna został skazany wyrokiem sądu za gwałt, którego dopuścił się na jednej z pasażerek pociągu kursującego na trasie Szczecin-Poznań. Bestry był konduktorem. Zgwałcił kobietę w jednym z wagonów sypialnych.

Podejrzany o molestowanie seksualne dzieci

Dwa lata po wyroku skazującym za gwałt Bestry został oskarżony o molestowanie seksualne dzieci. Był nauczycielem techniki w jednej ze szkół podstawowych w Szczecinie. Do tych brudnych faktów z przeszłości dokonali się dziennikarze tabloidu „Super Express” w 2006 roku. Reporterzy udali się do placówki, w której pracował mężczyzna i rozmawiali z dyrektorką szkoły. Aleksandra Długopolska potwierdziła informacje o zarzutach kierowanych w kierunku Bestrego. Kobieta powiedziała, że dotarły do niej informacje od uczennic, że nauczyciel techniki miał je molestować seksualnie. Poinformowała również, że w związku z tymi oskarżeniami został dyscyplinarnie zwolniony.

Kulisy sprawy

Jacek Harłukowicz to dziennikarz wrocławskiej Gazety Wyborczej, który również pisał o przypadkach molestowania, w które zamieszany był Bestry. Tym razem mężczyzna odniósł się do informacji o objęciu przez byłego polityka SLD przywództwa w jednym z Klubów „Gazety Polskiej”.

– Były poseł Samoobrony Jan Bestry, z którym wygrałem wszystkie możliwe instancje (po tym, jak ujawniłem 10 lat temu, że molestował dzieci, za co został zwolniony z pracy w szkole), założył własnie klub Gazety Polskiej na Ukrainie. Niepokornym gratulujemy kadr! – napisał na swoim profilu na Twitterze Harłukowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Seks-skandal w TVN! Tak znana dziennikarka dostała pracę

Źródło: gazeta.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również