To, co od czasu przejęcia telewizji publicznej przez PiS dzieje się na Woronicza nie przestaje zaskakiwać nawet ludzi, którzy media obserwują od wielu lat. Bohaterką kolejnego skandalu stała się dziennikarka, która jest obecna na antenie TVP już prawie od trzech dekad.

Elżbieta Jaworowicz, prowadząca cieszącego się niesłabnącą popularnością programu „Sprawa dla reportera”, miała ostatnio ostre spięcie z prezesem Fundacji Paragraf, a w przeszłości posłem na Sejm, Leszkiem Bublem. Dziennikarka spotkała się z działaczem w sądzie, gdzie, zdaniem Bubla… kopnęła go!

Poważne oskarżenia

Jeden z założycieli Polskiej Partii Przyjaciół Piwa ma fatalne zdanie o prowadzonej przez Jaworowicz „Sprawie dla reportera”. Bubel twierdzi, że emitowany na antenie TVP program jest pełny fałszywych oskarżeń i nieprawdziwych informacji.

– Program („Sprawa dla reportera” – red.) jest pełen fałszu, przeinaczania faktów, robienia z bohaterów przestępców, fałszerzy. Nawet eksperci, którzy biorą tam udział, nie do końca wiedzą, z kim mają do czynienia, bo mają tylko fragmenty akt. Zdjęcia też są tendencyjne. Z góry ustala się tezę – zarzuca Jaworowicz Bubel.

Do rzekomego kopnięcia miało dojść w sądzie, gdzie doszło do spotkania działacza z dziennikarką. Bubel postanowił nagrywać Jaworowicz, co zupełnie wyprowadziło ją z równowagi. Rzekomo właśnie w tym momencie prowadząca „Sprawy dla reportera” wymierzyła mężczyźnie cios.

Bezczelny typ. To zero! Proszę, żeby policja wyprowadziła to zero – krzyczała wówczas Jaworowicz.

Na oskarżenia o kopnięcie, dziennikarka odpowiedziała tylko ironicznym „oczywiście”. Chyba lepiej byłoby, żeby Jaworowicz nogi prezentowała we właściwy sobie sposób widzom TVP, niż wyprowadzała nimi low kicki, w dodatku w miejscu do tego nieprzystosowanym.

Źródło: natemat.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

Zobacz również