Nietypowy prezent od narodowców dla Anny Grodzkiej
Wiadomości Pikio - 12 Marca 2015

Nietypowy "prezent" od narodowców dla Anny Grodzkiej

Narodowcy postanowili przekazać posłance Zielonych Annie Grodzkiej nietypowy prezent. Wszystko podczas jej wykładu w Radomiu.

Wykład dotyczył równości kobiet i mężczyzn. Grodzka mówiła wiele o rzekomym braku tolerancji dla różnego rodzaju mniejszości psychoseksualnych. Spotkanie miało miejsce w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Tematem przewodnim były "Prawa człowieka w Polsce fair".

- Polska fair, Polska moich marzeń to Polska ludzi równych, którzy żyją godnie. Chciałabym namówić społeczeństwo do myślenia o tym, że Polska jest czymś pięknym, ale jednak dalekim od doskonałości. Z tym przesłaniem kandyduję na prezydenta - mówiła Anna Grodzka. Narodowcy wręczyli Grodzkiej prezent zawinięty w ozdobną torebkę. W środku znajdowało się sześć jaj, męskie majtki i maszynka do golenia. W akompaniamencie słów "zakaz pedałowania", kilkanaście osób opuściło salę. – Proszę o poszanowanie nas wszystkich! W tej uczelni nigdy nie były tolerowane tego rodzaju zachowania. Naprawdę jest mi bardzo z tego powodu przykro – apelowali przedstawiciele uczelni.
Pikio.pl źródło: echodnia.eu
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News