Nietypowe gratulacje posła Nowoczesnej. Internet reaguje: "Piłeś - nie tweetuj!" (FOTO)

Nietypowe gratulacje posła Nowoczesnej. Internet reaguje: "Piłeś - nie tweetuj!" (FOTO)

Wybory parlamentarne w Holandii zdecydowanie były w środę tematem numer 1 dla wielu. Zwłaszcza liberalni politycy obawiali się zwycięstwa Geerta Wildersa, który mógł zaburzyć spokój w Unii Europejskiej. Ich radość nie miała więc granic, kiedy okazało się, że Holandia zostaje pod rządami umiarkowanego Marka Rutte.

Jednym z polityków, który postanowił pogratulować Holandii wybory Marka Rutte był poseł Nowoczesnej, Piotr Misilo. Szczeciński deputowany zamieścił na Twitterze zdjęcie, które miało być wyrazem jego radości i pozdrowieniem dla wszystkich Holendrów. Zamiast tego wyszło po prostu śmiesznie, a poseł naraził się na krytykę.

Misilo pozował do zdjęcia w pomarańczowej bluzie z napisem "Holland" i kasku narciarskim. Pokazując palcami znak zwycięstwa - "victorię" - uśmiechał się do kamery. Internauci zwrócili jednak uwagę na nieco dziwną konwencję zdjęcia i fakt, że poseł ma czerwoną twarz. Nie obyło się więc bez komentarzy sugerujących, że Misilo jest pod wpływem alkoholu.

 - Poważnie pan to zamieścił? Czy to włam na konto? - pytała Violonka.

 - Czy to Piotrek Żyła się przebrał??? - zastanawiał się Tommy.

 - to było na trzeźwo? - dociekała Izabella Tp.

 - piłeś - nie tweetuj - przypominał Jan Kowalski.

Niektórzy z komentatorów zwrócili uwagę, że z takimi opozycjonistami PiS nie musi nic robić, żeby wygrać kolejne wybory. Trudno bowiem policzyć to zdjęcie jako sukces posła Misilo. Miały być gratulacje, a wyszła kompromitacja.

źródło: twitter.com/Piotr_Misilo pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News