20-latka z Wielkiej Brytanii choruje na obrzęk naczynioruchowy. Gdy czuje silne emocje jej twarz i ręce zaczynają puchnąć do tego stopnia, że zagraża to jej życiu.

Lauren Farley-Smith mieszka w Darlington w Wielkiej Brytanii. 20-latka od siedmiu lat zmaga się z obrzękiem naczynioruchowym. W związku z jej dolegliwością spotkało ją wiele nieprzyjemności. Gdy była młodsza dzieci nie chciały się z nią bawić, a dorośli wytykali palcami. Przez to Lauren wpadła w depresje i jest pod opieką psychoterapeutów.

Jej chorobo objawia się tylko, gdy jest podekscytowana lub zestresowana jej ręce i twarz zaczynają puchnąć. Przez schorzenie dziewczyna nie chciała wychodzić z domu, czuła się bardzo samotna. Oprócz tego jej przypadłość jest groźna dla życia, ponieważ obrzęk gardła lub krtani może doprowadzić do uduszenia.

Pomimo przeciwności losu Brytyjka postanowiłą prowadzić normalne życie. Obecnie spełnia swoje największe marzenie o zostaniu stewardessą. Zapisała się już na kurs, teraz przed nią cztery tygodnie ciężkiej nauki.

fot. facebook.com/lauren.farleysmith
fot. facebook.com/lauren.farleysmith

lauren2

lauren4

fot. facebook.com/lauren.farleysmith
fot. facebook.com/lauren.farleysmith

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło: thesun.co.uk

...

Zobacz również