“Niespodzianka” dla kierowców w Warszawie. Toi toi na środku ulicy (video)

“Niespodzianka” dla kierowców w Warszawie. Toi toi na środku ulicy (video) Źródło: źródło: wikimedia.org, youtube.com

Kierowcy z Warszawy, którzy przejeżdżali w piątek przez ulicę Jana Nowaka Jeziorańskiego, musieli być nieźle zdziwieni. Droga na Gocławiu udekorowana była bowiem nietypową "niespodzianką", która torowała ruch na jezdni. Mowa o przenośnej toalecie.

Tak. To właśnie Toi-Toi stanął na drodze kierowcom, którzy w piątek po południu znaleźli się na jednej z ulic Gocławia. Nikt nie wie, skąd przenośna toaleta wzięła się na środku jezdni. Nastręczyła jednak kierowcom nie lada problemów. Na miejsce trzeba było wezwać Straż Miejską.

Funkcjonariusze znaleźli się na miejscu, przestawili stojącą na środkowym pasie toaletę, na chodnik. Nieznany sprawca najprawdopodobniej podprowadził ją z wyznaczonego jej miejsca i ustawił na ulicy. Nie wiadomo jednak jaki miał w tym cel. Ta w końcu trafiła do jej właściciela.

 - Zgłoszenie otrzymaliśmy późnym popołudniem. Nasza interwencja była konieczna, ponieważ Toi-Toi stał na środku ulicy i stanowił bezpośrednie zagrożenie dla uczestników ruchu - potwierdziła Jolanta Borusewicz z biura prasowego Warszawskiej Straży.

https://www.youtube.com/watch?v=4dIYEpCxRis pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News