Poseł PO Stefan Niesiołowski napisał na swoim blogu głośny tekst, który już szerokim echem odbija się w sieci.

Polityk PO w tekście zatytułowanym „Polskie piekło” przekonuje, że czytając analizy i komentarze można odnieść wrażenie, że Andrzej Duda zdobył około 90% głosów, a przecież Komorowskiemu zabrakło 1,5% by odnieść zwycięstwo. Niesiołowski odnosi się do reakcji polskich mediów.

„Nie chodzi mi o falę radości w pisowskiej szczujni, w końcu to zrozumiałe, po tej szczujni niczego innego niż braku elementarnej kultury, szacunku dla zwyciężonego, taktu nie oczekiwałem. PiS i jego medialne zaplecze jest równie nikczemne, podłe i odrażające w klęsce jak i w triumfie. Nie mogę jednak nie skomentować czegoś, co jest moim zdaniem jakąś dziwaczną odsłoną polskiego piekła w „Gazecie Wyborczej”, która nigdy nie była bliska Platformie, ale zawsze rzetelna, obiektywna i dostrzegająca racje wielu stron.”

Niesiołowski pisze, że nie odnosi się do, jak je nazywa, „pisowskich propagandówek i pseudokatolickich mediów”.

„Ale to, co pisze „Wyborcza” zasługuje na uwagę. Być może Redaktorzy „GW” dali sobie wmówić, uwierzyli w pisowskie kłamstwo, że obok Lisa, Kraśki i mojej skromnej osoby są wcieleniem wszelkiego zła, stronniczej proplatformerskiej propagandy i dlatego chcą jakoś przekonać szczujnię, że tak nie jest.” – dodaje.

Niesiołowski odnosi się również do tego, że rzekomo w „GW” jest dużo tekstów krytycznych wobec PO i choć jest w nich trochę prawdy, to powtarzają stereotypy o tym, iż rzekomo PO nie słuchała głosu ludzi. Część z nich przytacza i z nimi polemizuje.

Pełny tekst: http://www.stefan-niesiolowski.pl/polskie-pieklo

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również