Poseł PO Stefan Niesiołowski udzielił wywiadu portalowi natemat.pl, na którym będzie od teraz publikował swoje przemyślenia. Polityk twierdzi, że jest znienawidzony, ponieważ „jego analizy są trafne”. 

Niesłychany potok chamstwa, wyzwisk, agresji to jest domena pseudo prawicowych mediów. Już nie chcę przytaczać co piszą… „Komorowski gorszy od Hitlera”, ja w czapce enkawudzisty… Pojawiają się niesłychane wyzwiska pod moim adresem, autorstwa pana Ziemkiewicza, Mazurka, Sakiewicza… W najmniejszym stopniu nie czuję się odpowiedzialny za demolowanie debaty publicznej – mówi Stefan Niesiołowski.

Na pytanie czy nie wydaje mu się, że jest politykiem numer jeden w Platformie Obywatelskiej jeśli chodzi o ostrość języka odpowiada, że to robota jego przeciwników. Niesiołowski uważa, że podobną strategię przyjęto w stosunku do byłego prezydenta.

– Podobnie było w przypadku prezydenta Komorowskiego. Człowieka spokojnego, kulturalnego, uprzejmego. Aż trudno znaleźć większego patriotę. Kiedy prowadziłem kampanię i rozdawałem ulotki, spotykałem się z hasłami „Komorowski KGB”, „Człowiek GRU”, „złodziej”, „morderca ze Smoleńska” – mówił.

– Pałają z nienawiści do mnie, ponieważ moje diagnozy, analizy i oceny są trafne. Oni są zbyt bezradni, żeby polemizować, bo po ich stronie nie może być argumentów. Prowadzą zatem tego rodzaju kampanię we wszystkich mediach PiS-owskich, a to jest ogromna część mediów -dodał.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: natemat.pl

...

Zobacz również