Niesamowite wyznanie mamy Tomasza Komendy. Nie mogła powstrzymać łez

Niesamowite wyznanie mamy Tomasza Komendy. Nie mogła powstrzymać łez

Tegoroczny Dzień Matki Teresa Klemańska spędziła w sposób wyjątkowy - po raz pierwszy od wielu lat ze swoimi czterema synami. Przez 18 lat brakowało jednego - Tomasza, który spędził ten czas w więzieniu, niesłusznie skazany za zbrodnię, której nie popełnił.

Tomasz Komenda został skazany na 25 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie i zabójstwo nastolatki. Jego uniewinnienie i wypuszczenie w marcu poruszyło wszystkich Polaków. Jednak prócz cierpienia samego skazanego, dramat dotknął także jego rodzinę.

Teresa Klemańska nigdy nie zwątpiła w niewinność syna

- Nigdy nie opuściłam ani jednego widzenia. Od początku wierzyłam w jego niewinność, bo był z nami na tego Sylwestra, miał stuprocentowe alibi - mówi pani Teresa, usilnie powstrzymując łzy. Policjanci i prokuratorzy kłamali w sprawie Tomasza Komendy przez lata. Fabrykowali zeznania i tuszowali dowody jego niewinności. Cała rodzina jednak miała pewność, że Tomasz wróci uniewinniony. W oczekiwaniu na to i w buncie przeciwko rzeczywistości, przestali obchodzić święta Bożego Narodzenia. - Nigdy nie dzieliliśmy się opłatkiem, nie mieliśmy choinki, to był taki nasz bunt - twierdzi Teresa Klemańska. Przyznaje również, że jej syn nieraz wspominał o samobójstwie, jednak gdyby on to zrobił, ona również odebrałaby sobie życie. Mimo radości z odzyskania syna, wciąż czekają ich długie batalie sądowe o wypłacenie wielomilionowego odszkodowania. Żadna kwota nie jest w stanie zadośćuczynić za stracone lata, jednak będzie to oddanie absolutnego minimum sprawiedliwości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal w Pułtusku. Ksiądz SPOLICZKOWAŁ 10-latka w kościele
  2. Michał Bajor przeżywa dramat. Koszmar będzie trwał już do końca
  3. Przyrodnia siostra Dody wraca z hukiem! Będzie się działo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News