Zarówno życie, jak i śmierć Jezusa Chrystusa wzbudzają sporo kontrowersji badaczy. Do grobu chrześcijańskiego mesjasza co roku wybierają się ich setki. Ludzie, którzy uczestniczyli w jego otwarciu, doznali szoku.

Badaniom nad grobem Jezusa zawsze towarzyszą wielkie emocje i oczekiwania. Podczas tych konkretnych stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Zadziwieni naukowcy nie potrafią wyjaśnić tego, co doświadczyli.

Wchodząc do miejsca spoczynku Chrystusa, wyczuwa się słodki zapach, który obecny był już w relacjach XIX-wiecznych badaczy żywota cieśli z Betlejem. Nie przykuło to jednak takiej uwagi, jak fakt, że w tym samym miejscu obecne jest niezrozumiałe pole magnetyczne.

Oddziałuje ono na aparaturę naukową, np. poprzez zakłamywanie pomiaru głębokości mogiły. Według niej grób znajdował się znacznie płycej, niż położony jest w rzeczywistości.

 Grupa pracująca wewnątrz grobowca Chrystusa zaobserwowała działanie silnego i niewytłumaczalnego pola magnetycznego, które zaburzyło pracę ich urządzeń – mówi Marie-Armelle Beaulieu, której uczestnicy ekspedycji przekazali swoje relacje.

źródło: wrealu24.pl

Naukowcy otworzyli grób Jezusa - tak wygląda [ZDJĘCIA]

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

...

Zobacz również

Zobacz również