Niesamowite! Pierwsza dama USA, Melania Trump, wstrząsnęła całą Ameryką, mówiąc bardzo interesujące rzeczy o Polsce. Te słowa mogą przejść do historii, szczególnie, że przez Amerykanów są uznane za nakreślenie przyszłych sojuszy i wskazanie kluczowego partnera, jakim może być Polska. 

Melania Trump dokładnie rok temu została pierwszą damą USA. Partnerka najpotężniejszego człowieka na świecie nie ma lekko. Przez ten rok musiała m.in. przezwyciężyć niechęć Amerykanów do siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Trump przyznał nagrody „Fake News”. Jeden dotyczy AGATY DUDY

Zaakceptowali pierwszą damę

Obowiązki pierwszej damy są bardzo obciążające i wcale nie odbiegają jakoś mocno od obowiązków, które na swojej głowie ma prezydent.

Melania Trump pokazuje jednak, że jest osobą otwartą, z poczuciem humoru, nienagannym stylem oraz manierami. Amerykanie już przyzwyczaili się do niej i obdarzyli ją sympatią.

Melania uczciła tę ważną dla siebie rocznicę, publikując osobisty post na swoim Instagramie, na którym możemy zobaczyć jej zdjęcie z dnia zaprzysiężenia.

ZOBACZ TAKŻE: Cały świat zamarł! Komisja znalazła ODPOWIEDZIALNEGO za podłożenie BOMBY

Melania Trump o Polsce

Ku zdziwieniu mediów i opinii publicznej, Melania Trump zaczęła wychwalać wizytę w Polsce.

– To był rok wypełniony cudownymi momentami. Cieszę się, że miałam możliwość poznania tylu nowych ludzi podczas podróży przez nasz wspaniały kraj – powiedziała Melania.

Nie same słowa, a wyróżnienie Polski wstrząsnęło Stanami. W dyplomacji to bowiem bardzo ważne słowa, które mogą być zapowiedzią zacieśnienia relacji. Dziennikarze byli zdziwieni, że Pierwsza Dama spośród wszystkich krajów, które odwiedziła, wyróżniła właśnie Polskę. Od razu pojawiły się komentarze, że w ten sposób Trump chce dać do zrozumienia, że podoba mu się polityka Polski oraz nastawienie Polaków do wszelkich kontrowersyjnych spraw.

Nie zdarzyło się, by poprzednia Pierwsza Dama, Michelle Obama, przez 8 lat kadencji męża w ten sposób wyróżniła kraj nad Wisłą. To pokazuje zmianę frontu w polityce USA i stawianie na sojusz z Polską. Amerykanie są jednak mocno zdziwieni takim akcentowaniem przyszłej współpracy.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! To TRUMP usunął Macierewicza, wszystko przez…

Jej ciepłe słowa o Polsce i rosnąca sympatia ludzi, z którymi się styka, może przynieść różne efekty. W Ameryce już przebąkuje się, że to ona powinna zasiadać w Gabinecie Owalnym, a nie jej mąż.

Źródło: jastrzabpost.pl

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


Tak żyją nieprzyzwoicie bogate dzieci rosyjskich oligarchów [ZOBACZ!]

...

Zobacz również