W Stanach Zjednoczonych afera goni aferę. Niedługi czas po wypłynięciu na jaw seksualnych praktyk Harveya Weinsteina, pamiętliwi internauci przypomnieli innej ważnej postaci Hollywood to, co zrobiła przed kamerami. 

Ben Affleck jest wszystkim dobrze znany z takich superprodukcji jak „Armageddon” czy „Zakochany Szekspir”. Kilka dni temu przy okazji relacji kobiet molestowanych przez producenta filmowego Harveya Weinsteina, potępił swojego kolegę z branży. Jedna z ofiar, aktorka Hilarie Burton, szybko wypomniała mu hipokryzję.

Chodzi o nagranie z udziałem jego i Anne-Marie Losique. Podczas trasy promocyjnej filmu „Dziewczyna z Jersey” w 2004 roku kobieta przeprowadzała z Affleckiem wywiad, który potoczył się zgoła inaczej, niż można byłoby zakładać. Prezenterka usiadła na kolanach aktora i wtedy ten rozpoczął festiwal żartów o tematyce erotycznej.

– Zazwyczaj masz o wiele większy dekolt. Co się stało? Dlaczego dziś tak się zakrywasz? […] Powinnaś pokazywać ten biust […] Wszystko, co chcesz robić, to uprawiać seks cały czas. Nie chcesz rozmawiać, obejmować mnie, słuchać… Czuję się wykorzystany, niedowartościowany i uprzedmiotowiony przez ciebie – mówił wtedy gwiazdor.

Szczerze skruszony po latach aktor przeprosił za swoje zachowanie sprzed kilkunastu lat. Co ciekawe sama Losique z uśmiechem wspomina czasy wywiadów z Affleckiem. Mówi, że jest otwarta na swoją seksualność i lubi o niej żartować.

– Jesteśmy bardziej otwarci na żarty o podtekście seksualnym. Lubię rodzaj humoru, który sprawia poczucie zawstydzenia. Czasami delikatnie przekracza się wtedy granicę. Wszystko jest w porządku dopóki nie ma się zamiaru skrzywdzić nikogo – komentuje Losique.

https://www.youtube.com/watch?v=NMq6xDHBKwQ

źródło: rmf24.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również