Szok i niedowierzanie. Ta wiadomość wstrząsnęła całym światem polskiego show-biznesu. Wielka gwiazda, idolka zarówno młodzieży, jak i starszej części publiczności trafiła za kratki! 

Dorota R. została zatrzymana przez policję. Jak informuje radio RMF FM, piosenkarka znajduje się obecnie na komisariacie policji na warszawskim Mokotowie.

Powodem policyjnej akcji ma być konflikt piosenkarki z jej byłym partnerem. Dorota R. została zatrzymana na polecenie prokuratury okręgowej w Warszawie. Celebrytka odpowie najprawdopodobniej za groźby karalne. Za tego typu przestępstwo mogłaby trafić do więzienia nawet na 3 lata.

ZOBACZ TAKŻE: Totalna kompromitacja Dody.

Policja zapukała do drzwi Doroty R. o 6:30, jednak piosenkarka nie otworzyła ich aż do 8:30. Wtedy na miejsce przyjechał jej adwokat. Wokalistka została wyprowadzona z mieszkania około godziny 10:00.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające nagrania. To koniec Dody?

W marcu tego roku „Gazeta Finansowa” opisała szczegóły „współpracy” chłopaka Doroty R., Emila S., z gangsterami, którzy mieli nakłaniać jej byłego partnera, Emila H., do wpłaty miliona złotych zadośćuczynienia na rzecz Doroty. Z biegiem czasu sprawa zaczęła nabierać rumieńców i okazało się, że doniesienia gazety mogą być prawdziwe.

Źródło: RMF FM

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie

10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również