Niepełnosprawne dziecko często potrzebuje specjalistycznego sprzętu, a przede wszystkim ciągłej opieki swojego rodzica. Pani Hanna została okradziona, teraz błaga o pomoc w odzyskaniu rzeczy swojego syna.

Niepełnosprawne dziecko jeszcze bardziej niż zdrowe potrzebuje uwagi swoich rodziców. Dodatkowo do w miarę normalnego funkcjonowania potrzebne są specjalne przedmioty, które to umożliwią. Pani Hanna padła ostatnio ofiarą zuchwałej kradzieży samochodu. Jednak to nie utrata auta teraz stanowi największy problem.

Niepełnosprawne dziecko okradzione

W samochodzie znajdował się sprzęt, z którego chłopiec korzysta na co dzień, przez co jego życie zostało znacznie utrudnione. Pani Hanna za pośrednictwem portalu Facebook nagłośniła całą sprawę oraz prosi o pomoc w odnalezieniu sprzętu potrzebnego jej synowi.

– W nocy ukradli nam auto. VW Touran 2011 r. W samochodzie był sprzęt naszego niepełnosprawnego synka. Specjalna spacerówka firmy EIO, balkonik tylny Crocodile kolor żółty, ortezy, buty do ortez, pasy i specjalna kamizelka – wszystko w worku z Myszką Miki – pisze pani Hanna.

Auto zostało skradzione w nocy z poniedziałku na wtorek sprzed bloku na gdańskim Osowie. Kobieta w swoim apelu zaznacza, że teraz najbardziej zależy jej na odzyskaniu rzeczy synka. Dlatego ma nadzieję, że złodzieje, gdy zorientują się, co znajduje się w bagażniku, porzucą skradzione przedmioty, pozostawiając sobie samo auto. Post pani Hanny został udostępniony już ponad 3 tysiące razy, przez co cała sprawa nabrała naprawdę dużego rozgłosu.

– Liczymy bardzo na to, że sprzęt, który był w samochodzie, złodzieje gdzieś porzucą i dzięki nagłośnieniu ktoś go rozpozna i zgłosi na policję – mówi pani Hanna w rozmowie z MamaDu.pl.

Internauci bardzo zaangażowali się w tę sprawę. Dodatkowo pod postem pełno jest komentarzy, pokazujących jak ludzie zareagowali na wieść o zuchwałej kradzieży w Gdańsku.

– Podłość ludzka nie zna granic – pisze jeden z internautów.

– Mam nadzieję, że karma wróci – czytamy w komentarzach.

– W głowie się nie mieści, do czego zdolni są ludzie – komentuje kolejny z internautów.

Internauci są oburzeni tym, co się stało. Mamy nadzieję, że cała sprawa znajdzie szczęśliwe zakończenie, a sami złodzieje odpowiedzą za swoją zbrodnię.

screen facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. SE.pl: Ruch tonie w długach. Prezes brał bajońską pensję
  2. Fizjoterapeuci zarabiają ledwo 1600 złotych za trudną pracę. To uczciwe?
  3. Niesamowita zmiana pogody w Afryce. Żyrafy biegają po śniegu

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca


13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

źródło: mamadu.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.