Nieoficjalne: Marek Kuchciński REZYGNUJE z funkcji marszałka Sejmu. Wiemy co dalej

Nieoficjalne: Marek Kuchciński REZYGNUJE z funkcji marszałka Sejmu. Wiemy co dalej

Te wiadomości wstrząsnęły Polską. Jak wynika z nieoficjalnych, medialnych doniesień, Marek Kuchciński zrezygnuje z funkcji marszałka. Wiemy, co dalej z jego losami.

Trzeba przyznać, że nazwisko marszałka pada ostatnio w dyskusji publicznej często, ale zwykle w negatywnym kontekście. To on jest w końcu odpowiedzialny za zamknięcie Sejmu na czas protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Teraz pojawiły się nieoficjalne, wstrząsające informacje - Kuchciński ma zrezygnować z funkcji marszałka Sejmu.

Marek Kuchciński może nie być dłużej marszałkiem

- Marek Kuchciński ma zostać liderem podkarpackiej listy PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego - informuje Wprost. Tym samym zrezygnowałby z funkcji marszałka Sejmu. Nie wiadomo jednak, czy Marek Kuchciński owe wybory wygra i tym samym, czy faktycznie zrezygnuje. Na pewno byłoby mu to na rękę. - Ta kadencja sejmu kosztowała go wiele nerwów. Musiał podejmować niekiedy dość radykalne i kontrowersyjne decyzje, co nie koresponduje z jego charakterem i usposobieniem - wynika z wiadomości przekazanych Wprost. W kontekście wyborów do PE padają jeszcze inne, znane w polityce nazwiska. Kandydować mają m.in. Beata Szydło i Anna Zalewska.

Marszałek Sejmu zaprzecza

Na Twitterze marszałka Marka Kuchcińskiego pojawił się wpis, w którym dementuje on doniesienia medialne. Jak twierdzi, nie zamierza startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ponadto zarzucił dziennikarzom "Wprostu", że wytworzyli fake-newsa. - Artykuł "Wprost" o moich planach kandydowania do Europarlamentu to fake. Mam się świetnie i zostaję w Polsce, gdzie jest jeszcze dużo do zrobienia... PS. nasz parlament jest europejski od 550 lat - napisał na Twitterze Kuchciński dodając na zakończenie wpisu uśmiechniętą buzię. Marek Kuchciński fot. twitter.com/MarekKuchcinski Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Z Kaczyńskim o wiele gorzej niż przypuszczano! Poważna operacja
  2. Śmierć zabrała mu najbliższą osobę. Tragedia Michała Szpaka
  3. ZAMKNĘLI europosła PO w Sejmie! Straż go upokarza, bo jeździ na wózku
  4. Śmierć zabrała mu najbliższą osobę. Tragedia Michała Szpaka
  5. Brytyjskie tabloidy masowo publikują kompromitujące seks-zdjęcia Markle z samochodu
Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu