Mimo iż sprawa tajemniczej śmierci Magdy Żuk w ostatnim czasie przycichła w mediach to w dalszym ciągu jest ona wyjaśniania. Właśnie zatrzymano osobę mogącą mieć kluczowe znaczenie dla śledztwa.

Poza pamiętnym zaangażowaniem Krzysztofa Rutowskiego w sprawę badała ją również profesjonalna agencja detektywistyczna – Lampart. To właśnie jej pracownicy dostrzegli powiązanie między śmiercią Magdy Żuk oraz modelki – Karoliny Kaczorowskiej.

Po śmierci Magdaleny Żuk chcieliśmy zająć się tą sprawą, ale nie otrzymaliśmy zgody od rodziny tragicznie zmarłej turystki. Szybko zrozumieliśmy jednak, że sprawa ta bezpośrednio wiąże się z tajemniczą śmiercią Karoliny Kaczorowskiej. Wróciliśmy więc do jej wyjaśniania. Okazuje się, że słusznie, bo w sprawie zatrzymana została właśnie pierwsza podejrzana osoba, która może niebawem usłyszeć zarzuty – relacjonują detektywi.

Zatrzymana na lotnisku osoba powiązana jest z grupą przestępczą, której ofiarą  – jak przekonują detektywi – padły Magda Żuk oraz Karolina Kaczorowska. Chodzi o siatkę co najmniej kilkudziesięciu osób zajmujących się handlem kobietami.

Wiadomo również, że stworzono listę osób należących do wspomnianej grupy przestępczej. Zatrzymanie jednej z nich z pewnością rzuci kompletnie nowe światło na sprawę śmierci Magdy Żuk.

Lista osób od dnia złożenia pierwszego zawiadomienia z naszej strony 16 maja była stale aktualizowana i uzupełniania o nowe nazwiska, których ustalenie przyniosły nam kolejne działania i rozmowy z nowymi świadkami. Osoba zatrzymana znajdowała się na niej i mamy nadzieję na kolejne zdecydowane kroki. Główne decyzje leżą jednak zawsze po stronie organów państwowych takich jak policja czy prokuratura i robiąc wszystko, aby pomóc, nie możemy jednocześnie dopuścić do przeszkodzenia owym organom w jakichkolwiek czynnościach – wyjaśniają pracownicy biura detektywistycznego Lampart.

źródło: wiadomosci.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=vNnoORL0N-0

...

Zobacz również