Nieoczekiwana manifestacja dziennikarza w TVP Info. Rozpiął bluzę a pod nią... (video)

Nieoczekiwana manifestacja dziennikarza w TVP Info. Rozpiął bluzę a pod nią... (video) Źródło: fot. print screen tvp info

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz postanowił zamanifestować swoje niezadowolenie z zachowania Telewizji Polskiej. Podczas rozmowy na żywo rozpiął bluzę, pod którą kryła się koszulka z symbolem, który wszyscy dobrze kojarzą.

Podczas rozmowy w TVP Info zaproszeni do studia goście rozmawiali m.in. na temat prezesa Andrzeja Rzeplińskiego i jego wydatków na drogie kolacje finansowane z publicznych pieniędzy.

W pewnym momencie jeden z gości, dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz postanowił zaprotestować przeciwko ignorowaniu przez Telewizję Polską ogólnonarodowego wydarzenia jakim był 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 - Możliwe, że w Trybunale Konstytucyjnym był taki fundusz, który pozwalał wydawać na właśnie tego typu środki (chodzi o drogie kolacje Rzeplińskiego - przyp.red.), nie wiemy o tym. Nie wiemy czy tu zostało naruszone prawo, nie wiemy czy to jest oburzające. Mnie oburza inna kwestia. Wkurza mnie to, że telewizja publiczna przemilczała kwestię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze serduszko było w Wiadomościach usunięte. To jednak nie powinno się nigdy wydarzyć - powiedział dziennikarz rozsuwając bluzę, pod którą chowała się koszulka z wielkim sercem WOŚP.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News