Wałęsa chce, żeby Kaczyński wyzdrowiał. Ujawni prawdę o przeszłości w SB

Wałęsa chce, żeby Kaczyński wyzdrowiał. Ujawni prawdę o przeszłości w SB

Prezes PiS Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi, które ostatnio zaprowadziły go aż do szpitala. Były prezydent RP i wieloletni polityczny wróg Kaczyńskiego Lech Wałęsa pożyczył mu zdrowia. Nie są to jednak życzenia, na które liczył najważniejszy dziś polski polityk.

O tym, że głowa "dobrej zmiany" przewlekle choruje, wiadomo od dawna. Media wielokrotnie spekulowały już, co może dolegać Jarosławowi Kaczyńskiemu, przeważnie stawiając na raka kilku ważnych organów. W piątek prezes Prawa i Sprawiedliwości trafił do szpitala, by po 24 godzinach go opuścić. Po upływie następnej doby dziennikarze wykonali fotografie polityka jak o kulach dostarczonych mu przez samego szefa Wojskowego Instytutu Medycznego. Dziś niemal pewne jest, że Kaczyński podda się odkładanej od miesięcy operacji kolana. Każda obstrukcja w pracy jest dla niego nie do przyjęcia, lecz ból okazał się silniejszy i dziś były premier znajduje się pod opieką specjalistów.

Lech Wałęsa życzy Kaczyńskiemu powrotu do zdrowia

Sprawę problemów zdrowotnych przewodniczącego koalicji rządzącej skomentował inny stały bywalec szpitali i lekarskich gabinetów, Lech Wałęsa. Dawny opozycjonista i związkowiec wykazał empatię, którą poparł własnymi doświadczeniami. - Życzę mu dużo zdrowia. Mam nadzieję, że jego stan szybko się poprawi. Problemy ze zdrowiem to nic dobrego. Sam co jakiś czas przechodzę badania, odwiedzam lekarzy, ale teraz czuję się znakomicie - powiedział Wirtualnej Polsce. Życzenia te nie są jednak bezinteresowne. Zdrowy Kaczyński będzie przydatny Wałęsie w przyszłym, bliżej nieokreślonym procesie karnym. - On musi wyzdrowieć, trzymam za to kciuki. Musi być w pełni sił, żeby mógł stanąć przed sądem za to, że wrabia mnie w "Bolka". Nie odpuszczę tego, że mnie zwalcza, niszczy. Jak ktoś ma czyste sumienie, to jest zdrowy. Widać, że u Kaczyńskiego z sumieniem nie do końca dobrze - stwierdził emerytowany polityk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sąd zdecydował ws. Stanisława Gawłowskiego z PO
  2. Wojna w PO! Trzaskowskiego atakuje sojusznik
  3. Dzisiaj Władimir Putin oficjalnie został prezydentem Rosji
źródło: DoRzeczy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News