Niemożliwe! Jaki odpala MACHINĘ, właśnie aresztowano...

Niemożliwe! Jaki odpala MACHINĘ, właśnie aresztowano... Źródło:

W Warszawie aresztowano ważne osobistości. Wszystko w związku z aferą reprywatyzacyjną. Patryk Jaki odpala machinę. Nie cofnie się przed niczym w walce z dziką reprywatyzacją.

W Warszawie aresztowano trzech urzędników stołecznego ratusza. Policja dokonała zatrzymań na polecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu. To ona prowadzi śledztwa w związku z aferą reprywatyzacyjną w stolicy. ZOBACZ TAKŻE: Ta zniewaga krwi wymaga. Jaki ZMIAŻDŻONY przez słynnego muzyka Wszyscy trzej zatrzymani byli pracownikami Wydziału Spraw Dekretowych i Związków Wyznaniowych w Biurze Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m.st. Warszawy. Aresztowano kierownika Działu Nieruchomości Dekretowych Krzysztofa R. Prócz niego zatrzymani są Jacek W., główny specjalista Pierwszego Działu Nieruchomości Dekretowych oraz Kamil D. Ten ostatni pełnił funkcję podinspektora Drugiego Działu Nieruchomości Dekretowych.

Jaki odpala machinę. Prokuratura ma pełne ręce roboty

Zatrzymani urzędnicy zostaną doprowadzeni do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu. To ona prowadzi śledztwo w związku z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie. Zatrzymanym zostaną postawione zarzuty korupcyjne. Po przesłuchaniu ich w charakterze podejrzanych prokurator podejmie decyzję, czy chce wobec nich zastosować środki zapobiegawcze, jak areszt tymczasowy. W miejscach zamieszkania zatrzymanych urzędników trwają przeszukania. ZOBACZ TAKŻE: Patryk Jaki WYPADA. Oto kto go zastąp! "Jestem gotowy" Prokuratura Regionalna we Wrocławiu i podległe jej prokuratury niższego szczebla prowadzą obecnie 35 śledztw w sprawie dzikiej reprywatyzacji w Warszawie. W sprawach chodzi o ogromne pieniądze, bo w sumie strata miasta mogła wynieść nawet 850 mln zł.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News