Niemowlę przeżyło dzięki... torebce śniadaniowej (FOTO)
Wiadomości Pikio - 9 Kwietnia 2017

Niemowlę przeżyło dzięki... torebce śniadaniowej (FOTO)

Gdy 32-letnia Jennifer Derwent była na zakupach w jednym z centrów handlowych, poczuła lekki ból brzucha. Nie domyśliła się, że chodzi o zbliżający poród, gdyż odbyłby się o wiele zbyt wcześnie. Dzięki trzeźwemu myśleniu męża i lekarzy kobiecie udało się jednak urodzić tego dnia zdrowe dziecko, które uratowała... torebka śniadaniowa.

Mały Isaac przyszedł na świat 10 tygodni przed terminem, przez co ważył jedynie 1,4 kg. Nie wiadomo jak skończyłaby się ta historia, gdyby nie ojciec dziecka, który nauczony doświadczeniem nabranym przy pierwszym porodzie żony, zabrał ją od razu do szpitala.

Tam za to pomysłowością wykazali się lekarze, którzy zaraz po narodzinach wsadzili chłopca do torebki śniadaniowej. Miało to pomóc malutkiemu dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę ciała, aby mogło przeżyć.

Na szczęście cała historia dobrze się skończyła. Najpierw Isaac spędził 5 tygodni na oddziale dla wcześniaków, a teraz jest już w domu z rodzicami i starszym bratem. Zdjęcia, które będą pamiątką dla jego rodziców po całym tym wydarzeniu, są naprawdę zaskakujące i niezwykłe.

Obrazy Pikio fot. Derwent Family
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News