Niemowlę miało serce przebite złamanym żebrem. Właśnie pojawiły się nowe fakty ws. rodziców zmaltretowanego dziecka

Niemowlę miało serce przebite złamanym żebrem. Właśnie pojawiły się nowe fakty ws. rodziców zmaltretowanego dziecka Źródło: screen/YouTube/Super Reporter

Niemowlę z Olecka zginęło kilka dni temu. Na jaw wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że mamy do czynienia z kolejną szokującą zbrodnią, która wstrząsnęła całym krajem. Trudno uwierzyć w to, co zrobili rodzice.

Niemowlę zmarło w piątek wieczorem. Sprawa od razu wydała się podejrzana policji. Media informowały, że zatrzymani zostali rodzice 9-miesięcznego dziecka. Jednak prawda o tym dramatycznym zdarzeniu jest o wiele mroczniejsza, niż się wydawało. To, co stało się z malutką Blanką jest przerażające. Nowe informacje wstrząsnęły całym krajem.

Niemowlę było przed śmiercią maltretowane. Informacje policji odbierają mowę

Wyniki sekcji zwłok zamordowanego niemowlęcia zaszokowałby chyba najbardziej doświadczonego patologa. W przerażające szczegóły, które podano do wiadomości, trudno uwierzyć. Okoliczności zbrodni są niezwykle makabryczne. 

Jak informowały media, sekcja zwłok wykazała, że 9-miesięczne niemowlę było uderzane tępym, twardokrawędziastym narzędziem, a jego serce było przebite złamanym żebrem. Na dodatek zostało zgwałcone. Rodzice dziecka nie przyznają się do winy. Usłyszeli dwa zarzuty: zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i wykorzystywania seksualnego. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. 

Nowe informacje o rodzinie dziecka. Matka rozmawiała z kuratorem

Rodzice dziecka to 35-letnia Anna W. i 45-letni Grzegorz W. Jak czytamy w portalu Radia Zet, ojciec dziecka pracował w tartaku, z kolei matka była bezrobotna. Dodatkowo miała problemy z używkami. Ma też troje innych dzieci, które mieszkają u swoich ojców. Cytowani przez "Super Express" sąsiedzi oceniają kobietę skrajnie negatywnie. Nazywają ją "narkomanką i psychopatką".

Jak się okazuje, Anna W. była znana w MOPS w Olecku. Odwiedzał ją kurator, lecz wizyty nie przyniosły żadnych niepokojących wniosków. W mieszkaniu miało nie być żadnych śladów, sugerujących, by matka zaniedbywała swoje obowiązki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sprawa jest rzeczywiście bulwersująca. Kurator sądowy spotykał się z mamą dziecka z dużą częstotliwością i nie stwierdził żadnych oznak przemocy, dziecko rozwijało się prawidłowo i widać, że matce zależało, żeby córka pozostała pod jej opieką - powiedziała "Super Expressowi" Agnieszka Węglicka-Bogdan, wiceprezes Sądu Rejonowego w Olecku.

Okazuje się, że Anna W. rozpoczęła odwyk i była pod opieką terapeuty i psychiatry. Pojawiła się też informacja, że zamordowana dziewczynka na krótko po urodzeniu została decyzją sądu odebrana rodzicom. Na pewien czas mieszkała nawet do rodziny zastępczej, lecz później wróciła do biologicznej matki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, historia jest przerażająca
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery. Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Biedronka odpala sezonową wyprzedaż. Ponad 1200 produktów za grosze, oszalejecie
  4. TVN przekazał niepokojące informacje. 150 tys. rosyjskich żołnierzy w gotowości bojowej
  5. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  6. Były mąż Marty Kaczyńskiej wywleka rodzinne brudy. Powiedział o patologii, zdębiejecie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News