Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało

Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało Źródło: .

Niemowlę zostało zabrane na wesele przez swoich rodziców. W trakcie zabawy doszło do okropnej tragedii: 5-miesięczna dziewczynka nie żyje, a 30-latek został aresztowany.

Niemowlę zostało wykorzystane w obrzydliwy sposób. Rodzice dziewczynki zabrali ją na wesele, a kiedy jeden z gości zapytał, czy może się z nią pobawić, zgodzili się bez wahania. 30-latek zniknął z dzieckiem. Kiedy go odnaleźli, dziewczynka już nie żyła. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, trwa śledztwo w tej sprawie.

Niemowlę zostało wykorzystane przez 30-latka

Jak podało "Tomes of India", do zdarzenia doszło 16 lutego 2020 roku na weselu w miejscowości Daudnagar w północno-wschodnich Indiach. Rodzice zabrali na uroczystość zaślubin swoją 5-miesięczną córkę. Kiedy jeden z krewniaków matki dziecka zapytał, czy może się z nią pobawić, małżeństwo zgodziło się bez wahania. Byli pewni, że w otoczeniu rodziny ich córka będzie bezpieczna. Niepokój dopadł ich dopiero wtedy, kiedy mężczyzna przepadł z dziewczynką na bardzo długi czas. Po dwóch godzinach grupa złożona z gości i okolicznych mieszkańców rozpoczęła gorączkowe poszukiwania niemowlaka.

Dziecko znaleziono nieopodal. Dziewczynka była nieprzytomna i leżała na trawniku. Tuż obok niej leżał jej 30-letni kuzyn. Wokół odnalezionych rozpoczął się harmider, a powstały chaos umożliwił 30-latkowi wyrwanie się i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany przez funkcjonariuszy już następnego dnia i doprowadzony do aresztu pod zarzutem gwałtu i morderstwa na 5-miesięcznej dziewczynce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niemowlę zmarło na miejscu zdarzenia, mężczyzna został aresztowany

Przerażeni rodzice dziecka natychmiast zawieźli je do szpitala, jednak lekarze stwierdzili zgon niemowlęcia, który nastąpił najprawdopodobniej na skutek gwałtu. Jak przekazał Sarvashresth Tripathi, zastępca lokalnego komisarza policji, ojciec dziewczynki natychmiast złożył zawiadomienie do sądu, oskarżając 30-latka o zabicie, zgwałcenie i porwanie dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje legendarna aktorka, Polacy ją kochali
2. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty

Ta okropna zbrodnia wstrząsnęła całymi Indiami. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa, a funkcjonariusze badają szczegóły zdarzenia. By móc potwierdzić dokonanie przez mężczyznę czynności seksualnych, zwłoki dziecka zostaną dokładnie przebadane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Ile zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunę
  3. Uwielbiana gwiazda została przyłapana na gorącym uczynku. Fani disco polo nie wierzą własnym oczom
  4. Znaleziono rozebrane zwłoki 6-latka w lesie, wyrok odsiedziała matka. Niewiarygodne, kto go naprawdę zabił
  5. Do synowej Katarzyny Dowbor spływają gratulacje. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News