Miał tylko 3 miesiące. Tajemnicza śmierć niemowlęcia w Warszawie

Miał tylko 3 miesiące. Tajemnicza śmierć niemowlęcia w Warszawie Źródło: youtube,com/Force123ism

Niemowlę zostało zabite? Według świadków na stołecznym Targówku mogło dojść do prawdziwych scen grozy, których ofiarą zostało zaledwie trzymiesięczne dziecko. Ta tajemnicza, tragiczna śmierć stała się tematem numer jeden lokalnych mediów.

Niemowlę zostało najprawdopodobniej zamordowane. Ledwie trzymiesięczne dziecko mieszkające w kamienicy przy ulicy Lewinowskiej mogło paść ofiarą mordu, o czym informują lokalne media i świadkowie zamieszkujący dzielnicę. Do tajemniczego zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, a spekulacje dotyczące tego, co mogło rozegrać się na w mieszkaniu, z godziny na godzinę przybierają na sile.

Niemowlę zostało zamordowane? Tajemnicze zdarzenie w Warszawie

Według świadków około godziny 18 we wtorek 3 września przy ulicy Lewinowskiej pojawiła się karetka oraz radiowozy policji, które zakłóciły spokój mieszkańców. Gapie obecni na miejscu zdarzenia stwierdzili, że medycy po kilku godzinach wynieśli z jednego z mieszkań ciało, które należało do trzymiesięcznego dziecka. Podejrzenia mówiące o morderstwie spotęgowane zostały obecnością prokuratora, który musi być obecny przy stwierdzaniu zgonu. Około 21:00 pojawił się karawan, który zabrał małe ciałko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

- Na Targówku przy ulicy Lewinowskiej prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Ciągle kręcą się karetki i policja. Był też prokurator - doniósł dziennikarz Super Expressu, obecny na miejscu zdarzenia.

Morderstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Duże niejasności w sprawie

Jak na razie policja i prokuratura badające okoliczności śmierci dziecka nie chcą podawać wielu szczegółów tej sprawy. Mówi się, że tajemniczy zgon mógł być spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem.

Jak wiadomo w mieszkaniu, w którym doszło do tajemniczego zdarzenia, mieszka starsze małżeństwo ze swoim synem, jego żoną oraz trójką dzieci. Nie wiadomo, z którym z dorosłych mieszkańców przebywało dziecko przed swoim zgonem i w jakich okolicznościach doszło do jego śmierci. Sąsiedzi rodziny domagają się wyjaśnień, ale muszą poczekać na zakończenie postępowania warszawskich służb badających sprawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prezes ZUS ujawnia. Oto jak zgarnąć wyższą emeryturę
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Planeta

Następny artykuł