Niemieckie media są bardzo rozczarowane występem reprezentacji w meczu z Polską. Uważają, że mistrzowie świata zagrali bezbarwne spotkanie i nie mieli pomysłu na grę. Według nich, nie jest to dobry prognostyk. 

Po bezbramkowym remisie Niemcy nadal pozostają liderami w grupie, aczkolwiek prowadzą tylko jedną bramką w bilansie. Niemieckie media pochwaliły polską reprezentację i mocno skrytykowały drużynę Joachima Loewa.

Niemcy są zirytowani, że reprezentacja nie zapewniła sobie awansu do 1/8 finału i musi zachować czujność w ostatnim meczu fazy grupowej.

Zagraliśmy bez pomysłu przeciwko Polsce. Polacy byli zdyscyplinowani i zagrali uważnie w defensywie. Niemcy muszą zdecydowanie poprawić formę by wygrać Euro 2016 – pisze Die Welt.

– Męczyliśmy się z Polakami, byliśmy bezradni. Na szczęście najlepszego dnia nie miał Robert Lewandowski, bo nabiegaliśmy się 90 minut za rywalem, który świetnie grał w obronie – komentuje „TZ”.

– Nie było blasku, nie było polotu ani błysku. Niemcy zawiedli przeciwko Polsce. Pazdan? Ściana nie do przejścia – dodaje sport1.de.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: WP

...

Zobacz również