Niemiecki dziennikarz dotarł do wstrząsających informacji ws. Kaczyńskiego i komunistów

Niemiecki dziennikarz dotarł do wstrząsających informacji ws. Kaczyńskiego i komunistów

Niemiecki dziennikarz Florian Hassel z "Sueddeutsche Zeitung" opisał szokujące informacje na temat Jarosława Kaczyńskiego i komunistów.

Publikacja Niemca dotyczy przegłosowanej we wtorek przez polski Sejm ustawy degradacyjnej, umożliwiającej pozbawienie generała Wojciecha Jaruzelskiego stopnia generalskiego.

Kaczyński i komuniści

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński wyznaczył następcę. Nigdy nie uwierzycie kogo Zdaniem Niemca, Jarosław Kaczyński późno wziął się za tego typu zmiany i wytyka politykowi niewygodne fakty. Florian Hassel stwierdza bowiem, że szef Prawa i Sprawiedliwości zasiadał przy okrągłym stole z komunistami. Pisze również o tym, że wielu z nich miał za ludzi, którzy znają się na odpowiednim rządzeniu Polską. Dowodem na to ma być m.in. fakt, że w najbliższym otoczeniu znajduje się Stanisław Piotrowicz, należący w PRL do struktur aparatu komunistycznego. W związku z powyższym internauci nie zostawiają suchej nitki na Jarosławie Kaczyńskim. Na prezesa PiS wylała się siarczysta krytyka. Wiele osób ostro krytykuje Kaczyńskiego, zarzucając mu hipokryzję i podwójne standardy.

Burza w internecie

ZOBACZ TAKŻE: O tym nie wie prawie nikt. Kaczyński jest członkiem bardzo tajemniczego zakonu - No bo Jaruś chce napisać nową historię, w której to on jako zbawca narodu na białym koniu (w domyśle kucyku, bo na większego nie wejdzie) przyjechał i odbił kraj. Tylko, że ludzie pamiętają 13 grudnia spałeś do południa - pisze internauta. - Ten niewielki wzrostem i charakterem osobnik nie zapominajmy walczył pod kołdrą w stanie wojennym. Mieszka w sprezentowanym przez reżim komunistyczny domu. Teraz tuż przed zejściem chciałby zasłużyć na pomnik lub jakąś uliczkę - dodaje kolejny użytkownik sieci. - Teraz pora na odebranie godności króla Stanisławowi Augustowi Poniatowskiemu, który do awansu doszedł przez łóżko carycy Katarzyny. Nie zapominajmy też o zdegradowaniu Bolesława Śmiałego, który miał czelność podnieść rękę na biskupa Stanisława. Oj, będzie się jeszcze działo - zakpił inny komentujący. Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News