Sensacyjną wiadomość przekazały niemieckie media. Model Haddad Asmar, który przyjechał do Niemiec wraz z uchodźcami z Syrii, okazuje się być kochankiem kanclerz Angeli Merkel. Romans trwa od ponad pół roku. 

– Haddad ma wielki wpływ na kanclerz, to między innymi on przekonał ją do kontynuowania polityki imigracyjnej mimo wahań w sondażach. Spotkali się podczas wizyty Angeli Merkel w jednym z ośrodków 7 miesięcy temu. Od razu wywarł na nią duży wpływ, zaimponował jej świetną znajomością niemieckiego i urokiem osobistym. Nie bez znaczenia były na pewno jego walory fizyczne, to niesamowicie przystojny i charyzmatyczny mężczyzna – mówi źródło dziennika Bild z partii CDU.

Sprawę skomentował między innymi mąż Angeli Merkel, Joachim Sauer.

– To nie jest dla mnie łatwe. Od początku wspierałem Angelę w jej polityce, rozumiałem, że trzeba pomagać uchodźcom. Jednakże, miałem obawy, że tak to się skończy. W towarzystwie Angeli pojawiło się zbyt wielu atrakcyjnych mężczyzn o egzotycznej urodzie. Nadal ją wspieram, to nie zniszczy naszego małżeństwa. Ona też ma swoje potrzeby, których ja najwidoczniej nie spełniłem do końca.

Oburzeni są członkowie PEGIDY i antyimigracyjnej niemieckiej partii AfD.

– To jest skandal! Uchodźca z Syrii kreuje niemiecką politykę przez łóżko! Nic dziwnego, że zalewają nas tysiące imigrantów każdego dnia, skoro kanclerz zwariowała i ponad interes narodu stawia łóżkowe igraszki z modelem!

UWAGA! INFORMACJA JEST PODANA W ZWIĄZKU Z 1 KWIETNIA, NIE JEST PRAWDZIWA :) 

...

Zobacz również

Zobacz również