Niemcy właśnie ujawnili, cała Europa w szoku! "Kaczyński ma raka"

Niemcy właśnie ujawnili, cała Europa w szoku! "Kaczyński ma raka"

Jarosław Kaczyński przebywał w szpitalu wojskowym na Szaserów przez ponad miesiąc. I choć już dziś prezes Prawa i Sprawiedliwości poczuł się na tyle dobrze, że pozwolono mu opuścić szpital i wrócić do codziennego życia, zagraniczne media doszukują się w jego chorobie drugiego dna. Niemiecka gazeta "Sueddeutsche Zeitung" szokuje całą Europę pogłoską, że  Kaczyński ma raka trzustki!

Choć Polacy od początku nieobecności prezesa wymyślali różne teorie spiskowe, nigdy oficjalnie nie pojawiły się one w obcojęzycznej prasie. Pierwszy tego typu krok wykonał "Sueddeutsche Zeitung". W najnowszym numerze przedstawili różne możliwe przyczyny przebywania Kaczyńskiego w szpitalu przez tak długi czas.

Kaczyński ma raka trzustki, a jego nieobecność była tragiczna w skutkach dla Polski?

- Przewodniczący partii Prawo i Sprawiedliwość miał na początku maja poddać się rzekomo prostej operacji kolana. 69-letni polityk w 2017 roku podobno doznał kontuzji podczas górskiej wędrówki – taką wersję forsują przynajmniej politycy PiS. Za dowód miały służyć zdjęcia Kaczyńskiego chodzącego o kulach -pisze Florian Hassel.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat!

- Od 2017 roku zarówno wśród lekarzy, jak i w kręgach dyplomatycznych krąży pogłoska, że Kaczyński cierpi na chorobę nowotworową, być może na raka trzustki - dodaje. Podkreśla również, że Kaczyński nie był przyjęty na ortopedię, a właśnie na oddział zajmujący się chorobami trzustki. Hassel zaznacza, że nieobecność Kaczyńskiego ma teraz poważne skutki w polskiej polityce. Prezes nie brał udziału w rozmowach dotyczących ważnych projektów ustaw, a zastępujący go asystenci oraz premier Morawiecki nie mogą podjąć bez prezesa żadnej decyzji. Hassel pisze, że największe szanse na ewentualne zastąpienie prezesa mają szef MSWiA Joachim Brudziński, premier Mateusz Morawiecki oraz minister obrony narodowej Mariusz Błaszczyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Biedroń: ja powiem co robię z posłanką Pawłowicz, jak ją widzę
  2. Kamil Glik przerwał milczenie. Nie wszystko stracone?
  3. Przed śmiercią Jan Paweł II wyrzekł słowa o Rydzyku. Ogromne kontrowersje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News